Trucizny z domowego komina - FILM

W celu realizacji zadania pod nazwą "Uświadamianie mieszkańcom zagrożenia dla zdrowia, jakie niesie za sobą spalanie odpadów w piecach, kotłach domowych" wynikającego z uchwał Sejmiku Województwa Podkarpackiego został opracowany film edukacyjny pod tytułem "Trucizny z domowego komina" mający na celu uświadomienie mieszkańcom województwa podkarpackiego, że spalanie odpadów w piecach oraz kotłach domowych jest źródłem emisji substancji toksycznych do powietrza, które mają wpływ na nasze zdrowie.  Film został sfinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego
Dodaj do Google Plus

4 - ilość komentarzy :

 1. Bardzo dobry materiał, przyda się wielu mieszkańcom naszej gminy. Oby do nich trafił, bo nieraz nie ma czym oddychać, choć mieszkamy na wsi. A przecież pojemników nie brakuje - tylko trzeba się czasem trochę ruszyć.
  Patryk

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie to samo sąsiedzi robią "palstiki" palą w piecach albo ogniska robią sobie ze smieci . No i trują siebie i wszytstkich dookoła ale ich małe mózgi nie pozwalają im widocznie wyrzucic smieci do pojemnika, ale czekam na obowiązkową opłate za wywóz śmieci może to ich zmusi do segregacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. zacznijmy sami od siebie segregowac plastiki i inne materjaly,ktore nie powinny byc spalane.Sasiedzi tez to zrobia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z plastikami to czasem jest problem, właśnie przed Świętami chciałem wyrzucić je do kontenerów i niestety w trzech miejscach do których dojechałem(Kobyle, Pułanki-Garncarski, Frysztak)nie było możliwości ich pozbycia się(były pełne), wróciłem pokornie do domu i do dzisiaj stoją w moim garażu, nie wiem czy inni mieliby tyle wyrozumiałości dla...(nie wiem kto się tym zajmuje)i rozumu, wiedzy ekologicznej i czy nie zostawiliby ich gdzieś w lesie, lub właśnie spalili je w piecu czy na ognisku. Ja do dzisiaj czekam by się ich pozbyć z mojego garażu.

  OdpowiedzUsuń