Debiut BARNEY RALLY TEAM w zawodach

W niedzielę 19.02.2012 odbył się WYŚCIG ZIMOWY BUKOWA PAMIĘCI KRZYSZTOFA SARAMY na trasie BUKOWA III (Januszkowie – Działy) była to pierwsza eliminacja Samochodowych Zawodów Klubowych organizowanych przez Automobilklub STOMIL w Dębicy. W zawodach jako debiutanci wystartowała załoga z Pułanek rywalizująca w klasie 2 (samochody o pojemności od 904 ccm do 1300 ccm) Jurasz Bartłomiej (kierowca ) Jurasz Wojciech (pilot) w samochodzie Chevrolet Geo Metro 1.0 Zajmując 11 miejsce w swojej klasie. Na mocno zaśnieżonej trasie o dużym nachyleniu rywalizowało 47 zawodników w różnych klasach.

Pełne wyniki na stronie Automobilklubu Stomil www.akstomil.pl

Załoga BARNEY RALLY TEAM bardzo dziękuje za przybycie licznej i głośnej grupie kibiców z gminy Frysztak (dzięki za baner na trasie) następna eliminacja SZK w Maju na trasie zlokalizowanej w Małej k Ropczyc. Portal Frysztak24.pl patronuje medialnie załodze BRADLEY RALLY TEAM.

Dodaj do Google Plus

10 - ilość komentarzy :

 1. brawooo Barneyy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Swapujemy na to 1.3 i bedzie ogien :D

  OdpowiedzUsuń
 3. "nie badz taki rzeski bo ci rete zabiora " hehe

  OdpowiedzUsuń
 4. chłopak spełnia swoje marzenia i to mi sie podoba :) nie każdy od razu jest na pierwszym miejscu :) powodzenia w kolejnych startach Barney!

  OdpowiedzUsuń
 5. "porażka" to twoje imię anonimowy cwaniaku  PAWEŁ

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie fajnie...
  Lubie ludzi którzy konsekwentnie dążą do założonych sobie celów:) i potrafią zrobić więcej niż tylko napisać "porażka".
  Mam nadzieje, że następnym razem uda mi się pojechać obejrzeć zmagania sąsiada!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie PAWLE myślę że możemy się spotkać i wytłumaczyć anonimowemu że w spełnianiu tego typu marzeń nie liczy lokata tylko bycie w grupie ludzi o podobnych zainteresowaniach(wydaje mi się że i na wyniki przyjdzie czas jednak to nie jest priorytetowa sprawa). Do Pana wybory poddaje sposób nauczania.
  PS.Wierny kibic BARNEY RALLY TEAM :)

  Ya

  OdpowiedzUsuń
 8. jak zawsze sie znajdzie ktos niezadowolony ktory za pewne nic nie robi tylko pisze komentarze tego typu.

  moze redakcja Frysztak24.pl chialaby zostac patronem medialnym naszej zalogi? w tym roku plan jest na caly cykl Mistrzostw Okregu Rzeszowskiego oraz Samochodowych Mistrzostw Klubowych Dębica
  no i autko troszke szybsze bo 130km/750kg

  OdpowiedzUsuń
 9. W newsie jest mnóstwo literówek!

  OdpowiedzUsuń