Znasz adres a nie wiesz jak dojechać ..... Użyj bazy ewidencji miejscowości, ulic i adresów

Urząd Gminy we Frysztaku jako pierwszy w powiecie strzyżowskim oraz czwarty w województwie podkarpackim dysponuje urzędową bazą ewidencji miejscowości, ulic i adresów. Z bazy można korzystać pod adresem: http://frysztak.punktyadresowe.pl/. Po wpisaniu odpowiednich danych punkt docelowy ukazuje się na mapie naszej gminy, gadżet będzie przydatny dla osób, firm, instytucji, które potrzebują dotrzeć do adresu, działki a nie wiedzą gdzie ona jest zlokalizowana w Gminie Frysztak.
Znasz adres a nie wiesz jak dojechać, użyj iMPA
Po ustawieniu odpowiednich warstw mamy dostęp m.in. do ortofotomapy i szeregu innych informacji.
Internetowy Manager Punktów Adresowych (iMPA) to działające w przeglądarce internetowej oprogramowanie do prowadzenia urzędowej bazy ewidencji miejscowości, ulic i adresów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Już dziś zapraszamy do korzystania z iMPA pod adresem http://frysztak.punktyadresowe.pl/
Dodaj do Google Plus

12 - ilość komentarzy :

 1. haha ale mi system, wpisuje z ciekawości i dla sprawdzenia swój adres i okazuje się, że jest błąd. Numer mojego domu i domów sąsiadów są w innej kolejności niż pokazuje system ! do bani !

  OdpowiedzUsuń
 2. nowa baza punktów adresowych zaczęła funkcjonować od miesiąca jak wspomniałeś niewiele gmin to ma. Zatem zamiast narzekać mógłbyś wysilić szare komórki i zadzwonić do administratora zgłosić błąd i po sprawie, jest to narzędzie dobre i błędy na początku tworzenia bazy startowej są nieuniknione.
  Informacja dla wszystkich i prośba aby zgłaszać wszelkie błędy lub niejasności do Urzędu Gminy tel. 17 2777110 wew. 314.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie brawa widzę coś takiego pierwszy raz zaraz to zaproponuje w mojej gminie może te mądrala nie umie czytać mapy gdzie jest wschód a gdzie zachód jeszcze raz gratulacje la

  OdpowiedzUsuń
 4. Super spraw ta baza.

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że twórcom tej stronki brak własnej inicjatywy twórczej, ponieważ identyczny artykuł kilka dni wcześniej był wrzucony na parafia.lubla.pl, bez komentarza.

  pozdrawiam
  Miłosz B.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolego, nie pultaj się tak... po to są komentarze, żeby wyrażać swe opinie bez dzwonienia po administratorach. Zamiast atakować kogoś "Zatem zamiast narzekać mógłbyś wysilić szare komórki i zadzwonić do administratora zgłosić błąd" - powinieneś przeprosić za niedogodności i obiecać poprawę i prosić o to, żeby problemy były zgłaszane w celu ich eliminacji. Po przeczytaniu o szarych komórkach odechciewa mi się nie tylko korzystać z tego systemu ale i patrzeć pozytywnie na sam Urząd Gminy, jeśli ma takich klakierów jak Ty... Pomijając fakt korzystania jeszcze z numerów wewnętrznych przez UG, przy tylu możliwościach, pomysł jest dobry, choć wszystko to w małej miejscowości jak Frysztak można otrzymać pytając pierwszą lepszą osobę gdzie mieszka Kowalski Zdzisek... ale sam system jest ciekawy i warty rozwiązania. Ludzi bojących się go przestrzegam - jeśli będę chciał się dowiedzieć, gdzie mieszkasz - dowiem się i bez tego systemu. Przyjdę i zjem Ci swojską z lodówki.
  Pozostawiam to do przemyślenia. Nie tylko w kwestii samego systemu, a w kwestii podejścia do komentujących osób - skoro ktoś na stronie pozostawił możliwość dodawania komentarzy, musi się liczyć z głosami zarówno za jak i przeciw. Jeśli nie chcesz głosów krytyki - usuń tę możliwość i pisz samemu pochwalne poematy.
  Życząc dobrej nocy żegnam, nie czekając na odzew, bo tu nie mam zamiaru powrócić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Baza jest ciągle w fazie testowej, stąd możliwe są jeszcze błędy. W momencie oddania bazy przez firmę, która ją stworzyła błędów było bardzo dużo i sukcesywnie są one eliminowane. Co do pierwszego postu to mamy przykład typowego człowieczka, który sam w życiu niewiele zrobił a innych wyśmiewa. No cóż nikt nie jest doskonały.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gdyż prawdopodobnie mieszkasz gdzieś indziej! Zgroza!

  OdpowiedzUsuń
 9. taki geoportal polaczony z navi ot co miodu nie ma

  OdpowiedzUsuń
 10. Na forum jest wątek, gdzie można zgłaszać ewentualne błędy.

  OdpowiedzUsuń
 11. podobno to długo nie pociągnie. a szkoda, bo zdarzyło mi się kilka razy kierować karetkę w odpowiednią stronę...

  OdpowiedzUsuń