Naprawiają plac po zimie !

Dziś (21.03.) od rana na placu św. Floriana firma, która budowała plac prowadziła pracę remontowe po tegorocznej ciężkiej zimie, wszystkie prace wykonywane są w ramach umowy gwarancyjnej udzielonej przez wykonawcę projektu. 

Zgodnie z umową wykonawca udzielił gwarancji 36 miesięcy na wykonane roboty i w tym czasie wszelkie usterki będą usuwane w ramach gwarancji. - powiedział Pan Adam Filip zastępca Wójta Gminy Frysztak.
Dodaj do Google Plus

8 - ilość komentarzy :

 1. To tak - z jednej strony zaczną to drugą trzeba
  od nowa naprawiać i tak w koło Macieju.

  OdpowiedzUsuń
 2. przy okazji niech zremontuja widoczne na zdieciu auto frysztackiego VIPa

  OdpowiedzUsuń
 3. A jaka to ciężka zima była tego roku, 2 tygodnie mrozu, a pozostałe 80% temperatury na plusie.

  OdpowiedzUsuń
 4. A taka była ciężka, że dwa tygodnie ale w nocy po -25st, dobrze że naprawiają na gwarancji. Każdy kto ma kawałek kostki, czy płyt betonowych przy domu, widzi co mróz potrafi zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Te 2 tygodnie ciężkiego mrozu wyrządziło wiele szkód. Taka zima jest gorsza od długiej i śnieżnej.

  OdpowiedzUsuń
 6. no bo sie bauwana nie da lepic bo snieg nie lepi;/

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo zastanawia spsob podpisywania sie autora artykulu. "Wojtek", coz to znaczy?? Nie wyglada to zbyt powaznie. Kazda, szanujaca sie osoba podpisuje swoj artykul nazwiskiem. Jezeli chodzi o firme, to jak narazie, zadnej firmy na fotce nie widac. Firma powinna miec swoj uniform z nazwa firmy na piersiach lub plecach, a nawet wyeksponowane duze numerki telefonu pod nazwa firmy, zeby kazdy mogl widziec. W taki wlasnie sposob kazda firma sie oglasza i otrzymuje kolejne prace do wykonania od ludzi zamawiajacych. Karty biznesowe sa tutaj rowniez bardzo mile widziane. Oprocz rozpowszechniania swojej dzialanosci, ktora zapewnia dobre zarobki, jak rowniez gwaranruje nastepne prace, wyglada sie profesjonalnie, nie tylko dla oka przechodnia ale i ludzi przejezdzajacych, czy gosci zagranicznych. Panowie, zadbajcie choc troszke o swoj wizerunek. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Rzeczywiście, realizując naprawy gwarancyjne, za źle wykonaną robotę każda firma będzie chciała wywiesić ogromny baner, że wykonawcą tej roboty, którą już trzeba remontować jesteśmy my. Jeżeli w ten sposób chcesz polepszać wizerunek firmy to gratuluje.

  OdpowiedzUsuń