Pożar traw w Lubli

W poniedziałek (19.03.) jednostka OSP Lubla w godzinach popołudniowych, została wezwana do gaszenia  pożaru traw w miejscowości Lubla. Płonące trawy obejmowały obaszar ok. 2h przy tak silnym  wietrze, który wiał ogień rozprzestrzeniał się w ogromnym tempie. Do gaszenia ognia podano jeden  prąd wodny w natarciu oraz tłumice. Po ugaszeniu pożaru sprawdzono cały teren spaleniska w  celu upewnienia się czy ogień został do końca stłumiony. Akcje zakończono po ponad godzinie. Zdjęcia z akcji mogą Państwo oglądać na stronie OSP LUBLA - link kliknij tu !. Informacje pochodzą ze strony OSP Lubla.
Dodaj do Google Plus

17 - ilość komentarzy :

 1. Pewnie komuś z Lubli OLEJU zabrakło w głowie!

  OdpowiedzUsuń
 2. hhyygyhyh wiadome ze zeby trowa dobrze rosla to wpierw trza jom wypolic...;d

  OdpowiedzUsuń
 3. Do gaszenia pożaru traw używa się H2O- odnośnie ścisłości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak dla ścisłości to jesteś w błędzie bo gasi się tłumicami !!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przy użyciu tłumic brzmi poprawnie;)

  OdpowiedzUsuń
 6. oj tam oj tam grunt że trawa została ugaszona :P
  brawo dla OSP Twierdzy :*
  aa odnośnie oleju w głowie to ludziom brakuje go 100 % bo nie potrafią pomyśleć co się może stać jeśli jest wiatr i wypalają trawy a na dodatek łąka jest blisko lasu. Zero myślenia.A na to by trawa lepiej rosła jest wiele innych sposobów a nie tylko wypalanie

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale OSP TWIERDZA, nie była gasić pożaru traw w Lubli...

  OdpowiedzUsuń
 8. ale brawa moze dostac, prawda??

  OdpowiedzUsuń
 9. no to ba najlepsza straż powinna dostać brawa

  OdpowiedzUsuń
 10. OSP Twierdza - najlepsza straz w gminie :D ( niech sie bUUUUroki podniecają)

  OdpowiedzUsuń
 11. a kto jest najlepszą strażą

  OdpowiedzUsuń
 12. każdemu zdarzyć się może;p

  OdpowiedzUsuń
 13. Dla pierwszego komentarza OLEJU to my mamy pod dostatkiem.
  Najwyrazniej to ty masz go za mało żeby pisać takie pierdoły, więc jak potrzebujesz rozumu i oleju to zadzwoń do nas nr. na naszej stronie OSP LUBLA
  Ciekawe czy starczy ci jaj?

  OdpowiedzUsuń
 14. burakiem jest ten kto pisze że Twierdza nie jest najlepszą strażą w gminie !!!!!!!!Takiej drugiej straży najlepszej jak Twierdza to nie ma w całej gminie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Jaja to trzeba zachować na Wielkanoc;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Po pierwsze osp Twierdzy tam nie było, po drugie osp Twierdza nie jest najlepszą strażą w gminie.Wszystkie straże są świetne w naszej gminie nawet te które mają żuki ale działać potrafią.Do tych którzy piszą że osp Twierdza jest najlepsza podaj chodziaż jeden powód.
  Wszystkiego najlepszego życze wszystkim strażakom w naszej gminie ...Anonim...

  OdpowiedzUsuń
 17. Ludzie zlitujcie się z pisaniem bzdur!!! Czas skończyć temat i nie licytować się kto jest lepszy a kto gorszy bo nie o to chodzi. Wszystkie jednostki są super, jedyne w swoim rodzaju i basta. Wszystkie mają swoich fanatyków i jak widać głośno to wyrażają ale to nie jest odpowiednie do tego miejsce. Nie są potrzebne zgrzyty pomiędzy jednostkami i strażacy powinni najlepiej o tym wiedzieć.
  Pozdrawiam wszystkich strażaków i życzę wielu sukcesów.

  OdpowiedzUsuń