Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Burza w Lubli !

Wczoraj (6.05.) przez Luble przeszła burza. Intensywny padający deszcz przez kilkadziesiąt minut wyrządził wiele szkód. Najbardziej poszkodowani we wczorajszej nawałnicy są rolnicy.
Niebezpiecznie będzie również dziś. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zamieścił ostrzeżenie pierwszego stopnia dla Podkarpacia. Ostrzeżenie trwa od dziś (7.05) od 6 ran przez 24 godziny. W tym czasie przewiduje się opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów od 20 do 40 mm. Opady deszczu najwcześniej wystąpią na zachodnich krańcach województwa i stopniowo będą przemieszczać się na wschód.

Prześlij komentarz

16 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Co to się dzieje wciąż w tej Lubli??
  Pewno tą wioskę Pan Bóg opuścił!!

  OdpowiedzUsuń
 2. co hcesz od moiej miejscowosci, bug napewno nie oposcil.. ciekawe czy tobie bylo by wesolo jakby uprowy szlog trofil

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwrocom chunor.

  OdpowiedzUsuń
 4. jesteście żałośni..

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdzie piniendze som za las?

  OdpowiedzUsuń
 6. administratorzy tego portalu widać jaki poziom też prezentują.. zamiast usuwać i moderować głupie komentarze to oni z uśmiechem je publikują i robią sobie sami z siebie wołów.. nie dość, że portal umieszcza 1 newsa na tydzień, to jeszcze robi taki syf.. ludzie na to patrzą i się śmieją, a Wy dalej publikujcie komentarze "bez mózgowców", którzy sobie jaja robią tylko z Was....

  OdpowiedzUsuń
 7. Choć nie podpisuje się pod tym co tam wyżej jakieś osoby napisały. Nie jestem równiez adminem tutaj,ale osoba pisząca o "poziomie na portalu" chyba nie zna hasła "wolność słowa" dopóki nikogo się nie pomawia, i nie obraża publicznie można pisać co komu pasuje. A jak nie odpowiada to radze tutaj nie zaglądać. pozdrawiam wszystkich

  OdpowiedzUsuń
 8. nie tylko w lubli takie cuda się działy

  OdpowiedzUsuń
 9. a o gradzie to nikt nie wspomni?

  OdpowiedzUsuń
 10. Chłopaki czy wam rozum odebrało a po wpisach to na pewno na szkołę rzucaliście kamieniami a nie uczyli bo baran by robił mniej błędów nie myślę że w takiej ładnej Gminie jest tyle nieuków a komputer jest dla ludzi myślących niestety nie u was.

  OdpowiedzUsuń
 11. widzę, że komentarze pod artykułami służą jedynie do negatywnego komentowania i obrażania przez zakompleksione osoby ludzi z innych miejscowości.. a z tego co zauważyłam to najbardziej obrywa Lubla i Gogołów.. aa dlaczego? bo zawsze coś się u nich dzieje.. a we Frysztaku? Nic! czasem dyrektor z GOSiRu i panie z biblioteki coś wymyślą, a tak to nic..

  OdpowiedzUsuń
 12. no tak w lubli dzieje sie szczególnie duzo...burze i wypadki....Frysztak ma czego zazdrościć hahaha

  OdpowiedzUsuń
 13. Ludzie ja tego nie rozumiem gmina daje kasę i robi w całej gminie aby sołectwa też coś miały to niedobrze a jak by było tylko w Frysztaku yo był by szum że wszystko tylko w Frysztaku opadają ręce marne chłopki.

  OdpowiedzUsuń
 14. Faktycznie w całej Gminie to Lubla już jest na samej górze!
  Słyszałem,że Zespół Ludowy z Lubli zakwalifikował
  się i jedzie na EURO 12 ze swoim repertuarem!!
  Brawo!!

  OdpowiedzUsuń
 15. To jest "Muzykująca rodzina..." ;))

  OdpowiedzUsuń
 16. wszyscy pieknie komentujecie -tylko nie na temat .

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad