"Polska biega 2.0" ... i Frysztak biega też.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zaprasza mieszkańców Gminy Frysztak do udziału w ogólnopolskiej Akcji „Polska Biega”, która odbędzie się w niedziele 20 maja o godzinie 15.00 na dystansie 3,5 kilometra.  Organizatorzy tej akcji zapraszają po raz kolejny do wspólnego biegania - więc pobiegnijmy, potruchtajmy, wybierzmy się na aktywny spacer z rodziną, sami, a może z dziewczyną, zabierzmy sąsiada, którego nie lubimy niech też się pomęczy. Razem wspólnie - cała Gmina Frysztak. Pokażmy, że też potrafimy. Niech każdy z nas pobiegnie dla własnego zdrowia.
3,5 kilometra będą mieli do przebiegnięcia uczestnicy akcji Polska biega we Frysztaku
Głównym sponsorem nagród podczas biegu jest ogólnopolski portal  internetowy www.sport1.pl. Do zdobycia między innymi  Piłka Euro 2012 Adidas Tango 12 Top Replique. Więcei informacji o biegu na stronie polskabiega.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu

Partnerzy medialni: www.frysztak24.pl,  www.sport1.pl, www.strzyzowiak.pl.  Więcej informacji oraz dane kontaktowe organizatora znajdą Państwo na stronie gosir.frysztak.pl. Zapewniamy na wspaniałą zabawę i odprężenie. Wśród uczestników, którzy ukończą bieg rozlosowane zostaną nagrody, przewidujemy również upominki dla najmłodszego i najstarszego uczestnika biegu.  Akcja zostanie zakończona wspólnym ogniskiem.
Dodaj do Google Plus

11 - ilość komentarzy :

 1. Wydaje mi się że Frysztak to by pobiegł tylko w tedy gdyby musiał uciekać. Inicjatywa bardzo słuszna i mam nadzieję, że raz w życiu we Frysztaku coś wypali. Powodzenia

  PS
  fajna piłka :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo do Gminy Frysztak za tyle imprez sportowych naprawdę wielkie brawa dla rajców jak widać to super nogi do biegania.

  OdpowiedzUsuń
 3. @ Anonimowy nr1: no bez przesadnego pesymizmu - akurat we Frysztaku dosyć często "coś wypala" i nie chodzi mi tu o niewybuchy dla jasności :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że gdyby na taką gminę jak Frysztak zebrało się 25 osób na taką akcję byłaby to bardzo dobra frekwencja. Tak czy inaczej trzymam kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 5. W Akcji Polska Biega w Strzyżowie w 2008 roku bieglo 70 osób a rok później już 150. Tylko prawde powiedziawszy byla slaba promocja tego wydarzenia no i nie bylo takich nagrod jak tu we Frysztaku. Mysle, ze jesli na 1 edycje takiego biegu we Frysztaku bedzie okolo 50 osob to bedzie to pelny sukces i warto postarac sie zorganizowac taka akcje za rok.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytanie czy w biegu mogą brać udział osoby z poza gminy Frysztak?? Bo np. w Strzyżowie w tym roku jakoś cisza o tej Akcji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak oczywiście, każdy może brać udział w akcji Polska Biega we Frysztaku. Zapraszamy

  GOSiR Frysztak

  OdpowiedzUsuń
 8. A co jeżeli ktoś nie biega? Czy może trasę pokonać spacerowo?

  OdpowiedzUsuń
 9. Oczywiście, że może - akcja ma na celu spowodować aby Polacy zaczęli dbać o swoje zdrowie. Spacer również jest formą ruchu....

  OdpowiedzUsuń
 10. Idea jest taka aby jak najwięcej ludzi wzięło udział w biegu, marszu, spacerze, myślę że Nordic Walking też się zalicza

  OdpowiedzUsuń
 11. W zasadzie to każde sołectwo powinno mieć swoich reprezentantów - ale ......................

  OdpowiedzUsuń