Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

FRYSZTACKI RAJD NORDIC WALKING

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, którzy lubią ruch, świeże powietrze oraz aktywny wypoczynek do udziału we „Frysztackim Rajdzie Nordic Walking”.
Rajd ma na celu propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, integrację środowiska Gminy Frysztak oraz promowanie nowoczesnej formy marszu jaką jest Nordic Walking.
Dystans to około 8 kilometrów, na zakończenie ognisko z pieczeniem kiełbasy.
W programie - przejście trasy na dystansie  ok. 8 km zakończone ogniskiem połączonym z pieczeniem kiełbasy.Rajd odbędzie się 13 maja 2012r. (niedziela) o godz. 15:00, zbiórka godz. 14:45 na parkingu GOSiR Frysztak. Wpisowe 5 zł. Zapraszamy wszystkich chętnych: dzieci i dorosłych, dziewczynki i kobiety oraz chłopców i mężczyzn. Sprzęt we własnym zakresie.
Zapisy prowadzimy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 15:00 w biurze GOSiR lub tel. 503-300-552 – Marek Armata (do dnia 08.05.2012r.) Więcej informacji oraz regulamin znajdą Państwo na stronie gosir.frysztak.pl. Foto pochodzi ze strony http://zdrowie.wieszjak.pl

Prześlij komentarz

8 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Skąd te kije można brać?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy mogę przyjść z własnym kijem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry. W związku z pytaniami oraz faktem, że GOSiR Frysztak nie posiada sprzętu do uprawiania Nornic Walking na rajd należy przyjść z własnymi kijami. Dodam, że warto mieć dwa (zdecydowanie wygodniej się chodzi :-) lub przyjść po prostu bez kij, aby wspólnie pospacerować po pięknych terenach Gminy Frysztak.
  Jeżeli ktoś chciałby się zdecydować na zakup sprzętu to można go kupić praktycznie w każdym sklepie sportowym. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z rajdem proszę dzwonić tel. 605-738-615 – chętnie odpowiem na każde pytanie. Marek Armata

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie odnośnie zamieszczonej mapy. Pod jakim adresem znajdę taka mapę on-line? Czy zrobiono zdjęcie papierowej i potem ją edytowano / Z góry dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 5. mapę pobrano z www.geoportal.gov.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Po otwarciu tej mapki(jak i innych zdjęc na portalu w dużym formacie) jest widoczny pasek menu, który przesłania częśc mapy(zdjec) czy jest mozliwosc poprawienia tego??Pzdr

  OdpowiedzUsuń
 7. wszystkie zdjecia na tym portalu otwieraja sie z tym paskiem na srodku i jest w samym centrum uwagi tym samym przyslaniajac nie raz cały sens zdjecia. Brawa dla administartowów i moderatorów tej strony.:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolejne uwagi dotyczące działania strony proszę pisać na forum w odpowiednim dziale. Dziękuje za znalezienie błędu na stronie, postaramy się w miarę możliwości usunąć tą usterkę.

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad