Krzysztof Kalisz poszukiwany przez policje.

Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 33-letniego Krzysztofa Kalisz, mieszkańca Twierdzy.  Sąd Rejonowy II Wydział Karny w Grodzisku Mazowieckim wydał za nim list gończy.

Krzysztof Kalisz  jest podejrzany o czyn z art. 178a § 1 k.k.  Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 

Informacje: Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Strzyżowie, tel. 17 276 53 10 lub 997. 
Dodaj do Google Plus

7 - ilość komentarzy :

 1. Listy goncze nowe pomysly polksiego rzadu za takie glupoty haha :D nasze pieniadze ida na sluszne cele

  OdpowiedzUsuń
 2. gdyby po pijaku rozjechał Ci dzieciaka, to ciekawe czy dalej twierdziłbyś że to głupoty...chyba że za rower...

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie póki się nic nie stanie to można żartować z nawalonych kierowców, zresztą w naszej gminie to jak by ludzie byli "życzliwi" to nie jeden by bez prawka został i sądem na karku. A Twierdza się do tego na górze nie przyznaje !!

  OdpowiedzUsuń
 4. no fakt jakby dziecko to chyba inny paragraf na to jes ale wiesz dobrze ze czlowiek kazdy inaczej zachowuje sie po spozyciu i ze wypil wio czy dwa nie koniecznie byl az tak pijany co po flaszce ale dla ustawodawcy jeden pieron :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Każdy pijany kierowca jest dokładnie takim samym przestępcą. Różnica polega na tym, że jedni już spowodowali wypadek a inni jeszcze nie. Zero tolerancji

  OdpowiedzUsuń
 6. Wara od Twierdzy !

  OdpowiedzUsuń
 7. Twierdzanie to są porządni oprócz jednego!

  OdpowiedzUsuń