Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

KORZYSTNE ZMIANY WE FRYSZTACKIM GOSIRze CZYLI ROZBUDOWA I MODERNIZACJA BAZY OŚRODKA


Gminny Ośrodek Sportu od czasu ukończenia modernizacji z wielką determinacją organizuje coraz więcej imprez sportowo-rekreacyjnych. Nowy etap działalności Ośrodka zainicjowała realizacja Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego
na lata 2007 - 20013.
Tytuł projektu: MODERNIZACJA I ROZBUDOWA OBIEKTÓW REKREACYJNO-SPORTOWYCH GMINNEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI WE FRYSZTAKU.
Całkowita wartość projektu: 2.435.236,23 zł


Kwota dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 1.697.306,18 zł
Nazwa Beneficjenta: Gmina Frysztak, ul. Ks. Wojciecha Blajera 20, 38-130 Frysztak.Zmodernizowane obiekty cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. 
W ramach realizacji Projektu zmodernizowano:
Budynek administracyjno-socjalny z biurem GOSiR, kort tenisowy, boisko piłkarskie i zjeżdżalnię wodną. 
W działaniach GOSiRu dostrzec można inicjatywy promujące zdrowie osób w każdym wieku  i nowoczesne obiekty. Na każdym ze zmodernizowanych obiektów odbywa się szereg imprez, które służą zarówno popularyzacji aktywnego stylu życia jak i  promocji Gminy Frysztak wraz z GOSiRem jako jednostką organizacyjną. 
O działaniach GOSiRu, zmodernizowanych obiektach i realizacji Projektu można przeczytać także w Gazecie Frysztackiej. Więcej informacji o nowych działaniach i obiektach oraz funkcjonowaniu zjeżdżalni wodnej poinformujemy w sezonie kąpielowym .  


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad