Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zdolnych "aktorów" mamy.

W dniu 09 maja 2012 roku w Strzyżowskim Domu Kultury „Sokół”  odbył się etap powiatowy III Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych pod hasłem „Porozmawiajmy o uzależnieniach”, adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych. Organizatorem konkursu na szczeblu powiatowym była Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Strzyżowie. III Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych został objęty Patronatem Honorowym przez Starostę Strzyżowskiego p. Roberta Godka.
Młodzi artyści z Lubli będą reprezentować powiat na III Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych. Foto:  www.dksokol.eu
W przeglądzie wzięły udział 2 zespoły teatralne oceniane przez jury w następującym składzie: Bolesław Janusz Rudnicki – Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Strzyżowie (przewodniczący), Anna Furtek – przedstawiciel  Domu Kultury „Sokół” w Strzyżowie, mł. asp.  Katarzyna Ciuba z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie , Mariola Krypel ze Starostwa Powiatowego w Strzyżowie, Aneta Gorzynik - Dobrowolska z działu Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie.

Po długich i burzliwych naradach jury postanowiło nagrodzić następujące zespoły:
 • I miejsce: Gimnazjum Publiczne w Lubli za spektakl pt. „Planety nadziei”   (opiekun: Joanna Dziok – Cyran, Aneta Skowron)
 • II miejsce: Gimnazjum w Gogołowie za spektakl pt. „Baśń o Kopciuchu” (opiekun: Lucyna Cyrulik, Aneta Pająk)
Młodzież z  Gimnazjum  w Lubli będzie reprezentowała powiat strzyżowski w Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Rzeszowie.

Więcej informacji na stronie Domu Kultury "Sokół" w Strzyżowie pod adresem www.dksokol.eu

Prześlij komentarz

5 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Świetna fotografia ! Lubla rządzi ! <33

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo " ślizło" się wam pewnie dobrze namaściliście

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla młodych aktorów !!!! Tak trzymać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście,że maścili olejem!
  Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tak myślę,że to są jarmarczni aktorzy.
  Brawo!

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad