RAJD ROWEROWY DLA AKTYWNYCH

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zaprasza Tatusiów, Mamusie, Synków, Córusie, Dziadziów, Babcie, Wnuczków i Wnusie, Rowerzystów, Turystów i Bicyklistów  do udziału w rowerowym rajdzie dla aktywnych na trasie Frysztak – Odrzykoń – Frysztak. Wycieczka będzie miała charakter integracyjny i prorodzinny. Tempo dostosowane będzie do możliwości i predyspozycji uczestników.  W Odrzykoniu przewidziany jest dwugodzinny postój połączony ze wspólnym grillowaniem,  postój przewidziany jest  w Karczmie  „Chata Papkina”  położonej u stóp zamku w Odrzykoniu. Podczas postoju będzie istniała możliwość zwiedzania Zamku (we własnym zakresie).
Mile widziani tatusiowie z fotelikami, przyczepkami i swoimi pociechami.
Osoby poniżej 18 roku życia jadący własnym rowerem mają obowiązek posiadania karty rowerowej. Więcej informacji o rajdzie na stronie GOSiR Frysztak - gosir.frysztak.pl
Dodaj do Google Plus

10 - ilość komentarzy :

 1. Jazdę do Odrzykonia nie polecam!
  Trzeba bardzo uważać na Sękoli!!

  OdpowiedzUsuń
 2. W ubiegłą niedzielę przez Kobyle przebiegała trasa strzyżowskiego maratonu rowerowego. W którym startowali na nasi niezłomni rowerzyści z Kazimierzem Kłosowiczem na czele, który zajął 145 miejsce w kategorii open i 3 w swojej kategorii wiekowej.Dodam tylko że startowało ponad 350 osób. Gratulacje panie Kazimierzu !!!
  Więcej na
  http://cyklokarpaty.pl/
  http://dyskusje.cyklokarpaty.pl/viewtopic.php?f=69&t=1856

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja polecam trasę :) nawet dla tych z niespecjalną kondycją :) wolniejszym tempem zachwycając się widokami jak najbardziej również można w tym rajdzie uczestniczyć :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super trasa bardzo mało samochodów i piękne widoki, bardzo dobry pomysł

  OdpowiedzUsuń
 5. słyszałem,że od przyszłego roku to Frysztacki maraton, podobno Dyrektor GOSiR Frysztak go przejmuje. Prawda to ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Przypominamy, że ze względu na rezerwację miejsc w "Chacie Papkina" zgłoszenia prowadzone są do 04.06.2012r. do godz. 15:00 ZAPRASZAMY GOSiR FRYSZTAK

  OdpowiedzUsuń
 7. Już zapisany ;-) z całą rodzinką :-D - do zobaczenia

  OdpowiedzUsuń
 8. Polecam rajd rowerowy na pięknej trasie:
  Frysztak GOSiR - Kobyle - Jazowa - Wiśniowa -
  Cieszyna - Stępina - Frysztak GOSiR.
  Przepiękne uroki trasy!

  OdpowiedzUsuń
 9. " podobno Dyrektor GOSiR Frysztak go przejmuje"-co to ma oznaczać? ... Organizatorem jest Kolarskie Stowarzyszenie Strzyżów MTB Team , którego członkami sa też ludzie z Frysztaka i okolici oczywiście strzyżówa jak nazwa wskazuje. Gosir przejąć tego nie może - co innego być współorganizatorem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak słyszałem, że ma to Być "Frysztak MTB" Mówił mi to bardzo wiarygodny gość. Ale trzebaby zapytać Dyrektora GOSiRu.

  OdpowiedzUsuń