WIOSENNY RAJD "DO BUKOWEGO LASU"

30 maja 2012 r. odbył się Wiosenny Rajd "Do bukowego lasu". Organizatorem rajdu była 19 Drużyna Harcerska ze Stępiny pod kierownictwem podharcmistrza Piotra Świrada. W rajdzie udział brali  uczniowie ze szkół: z Frysztaka - 16 uczniów - opiekunem była p. Sylwia Kątna, z Cieszyny - 14 uczniów - opiekunowie: p. Mariola Kruczek i p. Krzysztof Filip, ze Stępiny - 36 uczniów - opiekunowie: p. Monika Niezgoda, p. Krzysztof Winiarski, p. Janusz Strzępek i p. Piotr Świrad - podharcmistrz i kierownik rajdu, z Lubli - 46 uczniów - opiekunowie: p. Karina Kalisz, p. Estera Mularska, p. Ewelina Sanokowska, p. Marcin Pilut, z Glinika Górnego - 25 uczniów - opiekunowie: p. Magdalena Słowik, p. Janusz Pilch i z Gogołowa - 21 uczniów - opiekunowie: p. Joanna Pasek, p. Krzysztof Niekowal.

Uczniowie z Lubli, Frysztaka i Cieszyny przybyli do Stępiny i razem z uczniami z Zespołu Szkół w Stępinie wyruszyli do Gogołowa, w dobrych humorach i z piosenką na ustach, drogą przez Kamieniec. Na "Dziale" czekali na nich uczniowie z Glinika Górnego i Gogołowa. Tam po krótkim odpoczynku i obejrzeniu stadniny "Chrapka" wszyscy wyruszyli do Lubli drogą przez bukowy las. Przy pięknej pogodzie  uczestnicy rajdu podziwiali wspaniałe widoki naszego krajobrazu. Mieliśmy okazję, żeby lepiej się poznać i razem miło spędzić czas. Po długim marszu dotarliśmy do Zespołu Szkół w Lubli gdzie przywitał nas p. Piotr Cymerman, który pełnił rolę gospodarza. Na strudzonych  wędrowców czekała gorąca herbata i ognisko, na którym piekliśmy kiełbaski.


Po krótkim odpoczynku odbyły sie mecze towarzyskie w siatkówkę i piłkę nożną, grali uczniowie i opiekunowie. Niestety, przyszedł czas, aby się pożegnać, rajd dobiegł końca i trzeba było wrócić do domu. Wszystkim bardzo dziękujemy za miłą atmosferę i do zobaczenia!
Zapraszam do galerii zdjęć - foto: Joanna Pasek i Janusz Strzępek
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

6 - ilość komentarzy :

 1. :) To mi sie podoba. Brawo dla organizatora i oby wiecej takich rajdów. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja polecam taki RAJD sle do " Sośniny "
  Tam jest bezpieczniej!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kapitalna sprawa - ruch na swiezym powietrzu wielkie brawa dla organizatorow tak trzymac :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Małgosia N.? nie na urlopie?

  OdpowiedzUsuń
 5. byłam tam nawet niosłam sztandar

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe jaki Sztandar???

  OdpowiedzUsuń