Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Dzień amerykański w Gimnazjum Publicznym nr 1 we Frysztaku.

14 czerwca 2012 r. w Gimnazjum Publicznym nr 1 we Frysztaku młodzież klas I i II zorganizowała Dzień Amerykański. Wydarzenie to miało  na celu przybliżenie uczniom kultury kraju anglojęzycznego, jakim są Stany Zjednoczone oraz propagowanie języka angielskiego. Dzień rozpoczął się od kiermaszu, na którym mogliśmy skosztować smakołyków przygotowanych przez samych uczniów.
Zwycięska prezentacja
Następnie odbył się konkurs piosenki amerykańskiej ‘We are the music’ , który był poprzedzony spektaklem w języku angielskim – „Nashville – the capital of country music” , autorstwa uczniów klas III.
Yury przy pracy
W konkursie wzięło udział 11 uczestników, którzy byli oceniani przez jury składające się z nauczycieli gimnazjum oraz reprezentantki wszystkich uczniów.
Joanna Godek Klaudia Winiarska I miejsce
Uczestnicy zmagali się z przygotowanymi wcześniej samodzielnie utworami. Zwyciężyły Joanna Godek oraz Klaudia Winiarska, z piosenką „ Wish you well” . Uczennice te wykazały się niezwykłym talentem muzycznym i zasłużenie wygrały konkurs.
Publiczność bawiła sie świetnie
Pierwszy szkolny Dzień Amerykański odbył się w bardzo miłej atmosferze. Miejmy nadzieję, że takich dni będzie w naszej szkole więcej.

Prześlij komentarz

5 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Błąd jest, dzień amerykański był przygotowany przez kl. I i III !

  OdpowiedzUsuń
 2. A co to przeszkadza!
  Ważne,że Do You Speak English!

  OdpowiedzUsuń
 3. młodzież klas I i II zorganizowała ?
  I i III !

  OdpowiedzUsuń
 4. tam zawsze był "dziki zachód":)

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad