Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

ŚWIĘTO RODZINY

16 czerwca 2012 r. przedszkolaki z Przedszkola Publicznego we Frysztaku obchodziły "Święto Rodziny" - obchody "Dnia Mamy", "Dnia Taty" i "Dnia Dziecka". Impreza odbyła się na sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolo - Wychowawczego we Frysztaku. Dzieci wystąpiły z programem artystycznym, na który składały się wiersze, piosenki oraz inscenizacje.


Wspaniałe występy naszych pociech, piękne kostiumy, wesołe tańce - wszystko to dla kochanych rodziców.
Po pięknej części artystycznej nadszedł czas na zabawę, którą poprowadziła pani Agatka Skiba. Wszyscy świetnie się bawili!


Oczywiście nie zabrakło poczęstunku, wszyscy mogli zjeść pyszny bigos i pieczone kiełbaski przygotowane przez panie kucharki.
Każde dziecko otrzymało upominek. Wspaniała zabawa na długo zostanie w naszej pamięci, bo byliśmy razem, a to najważniejsze!

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie imprezy pani dyrektor Małgorzacie Sokołowskiej, wszystkim paniom nauczycielkom, pracownikom przedszkola, Radzie Rodziców oraz wszystkim osobom, które pomagały w przygotowaniach, a także naszym sponsorom! Bardzo dziękujemy!

Prześlij komentarz

14 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Dla mnie jako mamy jest szokujące, ze płacę miesięcznie za tańce mojego dziecka, i jak chcę zobaczyć efekty na "Dzień Rodziny" prowadząca tańce bierze za to grubą kasę. Ostatni raz moje dziecko było na tańcach. Sam dzień Rodziny Super Sprawa Gratulacje dla Przedszkola.

  OdpowiedzUsuń
 2. Małe wyjaśnienie, Panie od tańców jak zawsze efekty swoje pracy z dziecmi, przdstawiła za darmo. Prowadzenia Święta Rodziny było odrębną sprawą, do której została wynajęta, z tego co mi wiadomo przez przedszkole i komitet rodzicielski.

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Przedszkolanki też muszą z czegoś żyć!
  Proste!!

  OdpowiedzUsuń
 4. A co mają do tego Przedszkolanki? Przecież mowa o czymś innym!

  OdpowiedzUsuń
 5. Inni też muszą z czegoś żyć.
  Podsumowując: komuś będzie przykro, ktoś będzie przepraszał, a wszystko przez jedną niedouczoną mamuśkę z dużym ego, która namiesza i schowa się za nickiem. Pani wiedzę czerpie u źródeł, a nie na plotach przy kawie. Wtedy nie będzie nerwów, szoku i uroda nie ucierpi - wszak złość piękności szkodzi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pani również ukryła się jak to Pani nazwała za nickiem. Ponadto nie złoszczę się, nie boję o urodę i nie mam wielkiego ego. Uważam też, że wcale nie mieszam tylko wyrażam na forum swoją obiektywną opinię - Poprostu nie podoba mi się takie postępowanie. Według mnie nie tak to powinno wyglądać. Uważam, że jeżeli ktoś dorabia na nauce tańca to mógłby raz w roku wykazać swoją dobrą wolę.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Obyś cudze dzieci uczył"... nie ma to jak niewdzięczność rodziców- proszę sprawdzić w innych przedszkolach, ile płaci się za tańce, wtedy Pani odkryje tę dobrą wolę. Ps. we Frysztaku jest jeden z najlepszych instruktorów na podkarpaciu-wiem, bo znam branżę. Dziękuję-tyle na temat!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kobito, co się tak uparłaś? Przecież Ci piszą, że jesteś w błędzie i nie było tak jak napisałaś, a Ty dalej swoje. Wyrażaj swoje subiektywne opinie ale zaczerpnij wcześniej wiedzy, a nie oczerniaj ludzi i nie wprowadzaj w błąd innych.

  OdpowiedzUsuń
 9. najlepszy instruktor i za darmo :-) TAK TAk A świstak siedzi i zawija je w te sreberka

  OdpowiedzUsuń
 10. Najlepszy instruktor na Podkarpaciu pracuje we Frysztaku - coś podobnego. Ham ja z taka renomą pracowałbym gdzieś gdzie bardzo dużo płacą.
  Apropo tego wyżej ile kosztował ten pokaz wie ktoś ?

  OdpowiedzUsuń
 11. takie jest zycie ci co nic nie robia zawsze maja najwiecej do gadania a jak sa wybory do rady rodzicow to chetnych brak a kazda mama ma szanse wykazac sie aby pozniej nie byc zszokowana

  OdpowiedzUsuń
 12. Mnie interesuje ile zapłacono za prowadzenie tej imprezy. I wtedy rzetelnie ocenimy wszyscy. Myślę, że to nie tajemnica.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jednak Panie Przedszkolanki to mają kasę!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Ile zapłacono za tą imprezę to tylko wiedzą
  Panie Przedszkolanki i Ten nad nami.

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad