Po 3 punkty dla Orła i Strzelca.

Po 3 punkty zdobyły drużyny z Gminy Frysztak w niedzielnych spotkaniach. Orzeł wygrał z Zamczyskiem Mrukowa 3:0, wszystkie bramki dla seniorów z Lubli zdobył Sławek Majewski. Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu, Orzeł zajmuje 7 miejsce w tabeli z 36 punktami.

Miłą niespodziankę sprawili zawodnicy Strzelca wygrywając na wyjeździe z wiceliderem "A klasy" dębickiej. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Paweł Wnęk. Strzelec po 29 kolejkach zajmuje 11 miejsce w tabeli z 35 punktami.
Dodaj do Google Plus

15 - ilość komentarzy :

 1. gdyby tak cały sezon...:) brawo chłopaki \m/

  OdpowiedzUsuń
 2. Strzelec w ostatnich spotkaniach wygrał z 1 i 2 drużyną w tabeli. Teraz nie ma tych, którzy tak głośno "szczekali" w komentarzach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo chłopaki za walke, zaangażowanie i granie do konca!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiadome że zwycięstwa trochę polepszają atmosferę wokół strzelca, ale to nie znaczy że wszystko jest już takie kolorowe i doskonałe. Poza tym utrzymanie w A klasie chyba nie jest szczytem ambicji dla tego klubu...

  OdpowiedzUsuń
 5. Orzełek jest najlepszy ! <33

  OdpowiedzUsuń
 6. moze pan L.M. sie odsunol i jest dobrze

  OdpowiedzUsuń
 7. A co ma do tego pan L.M.?!
  Najwięcej piszą Ci co najmniej wiedzą, zresztą poziom wypowiedzi widać też po znajomości języka polskiego.

  OdpowiedzUsuń
 8. chyba ty najmniej wiesz z tych wszystkich co piszą, przyjdz do klubu, pogadaj z piłkarzami, no chyba że L. M. to ty...

  OdpowiedzUsuń
 9. Pan Leszek M -temu panu dziękujemy Jeszcze tylko miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jakiś czas temu pisałem o przyczynach kryzysu w naszej frysztackiej piłce. Nie wiem czy pamiętacie, ale tak jak twierdziłem, NAM nie są potrzebni gracze(weterani z innych teoretycznie lepszych klubów) za jakieś tam pieniądze sprowadzani, zajmujący miejsca naszym CHŁOPAKOM, którzy też nieźle w piłkę grają ale nie mają dla siebie miejsca w drużynie. Chyba wreszcie KTOŚ poszedł po rozum do głowy i dopuścił naszych całkiem nieźle grających we Frysztaku piłkarzy do gry i wydaje się, że pierwsze efekty już są. Raczej spadek nam nie grozi a w przyszłości za jeden może dwa sezony może awans. Jeżeli będzie się szkolić młodzież i nie pozbywać wartościowych graczy tak jak kilka lat temu w jednym roku gdy odeszło chyba 6-ciu czy 7-miu dobrych graczy to powinno być znowu tak jak kiedyś. Piłka Nożna na przyzwoitym!!! poziomie jak na nasze frysztackie warunki.
  Pozdrawiam - sympatyk sportu nie tylko piłki nożnej

  OdpowiedzUsuń
 11. Generalnie widać, że reformy we frysztackim sporcie przynoszą skutek. Trzeba iść za ciosem i będzie dobrze. Pan LM powinien już dać sobie spokój.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja trochę z innej beczki,
  byłem ostatnio na kilku spotkaniach w Lubli naszej drużyny a ostatnio pofatygowałem się nawet do Brzostka żeby zobaczyć jak radzą sobie chłopaki w meczu derbowym, wszystko wypadło fajnie- wygrana i ważne 3pkt które pozwoliły się utrzymać, ale zastanawiam się nad jednym, mianowicie kto miał wpływ na to aby Krzysiek Urban nadal był kapitanem tej drużyny. Wątpię aby taki zawodnik miał wpływ na zespół, piłkarsko nie błyszczy od dawna, na chłopaków nie ma żadnego wpływu na boisku, a nawet sędziemu nie potrafi powiedzieć kilku cierpkich słów. Wszyscy mówią o zmianach a te powinny być od środka w szatni, Panowie czas zmienić kapitana!!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Całkiem z innej pułki wie ktoś może czy będzie telebim na stadionie na piątkowy mecz Polski z Grecją

  OdpowiedzUsuń
 14. Myślę, że to nie jest tak, że on sam sobie chce byc kapitanem i nie odda opaski, bo nie. Raczej jeśli drużyna oraz trener uważaliby, że nie powinien byc kapitanem, to by nim nie był. Widocznie jest inaczej.

  OdpowiedzUsuń
 15. Tyś cały jak pułka

  OdpowiedzUsuń