NAJPIĘKNIEJSZY OGRÓD PRZYDOMOWY

W tegorocznym konkursie na najpiękniejszy ogród przydomowy organizowany przez Czarnorzecko - Strzyżowska Lokalną Grupę Działania wśród nagrodzonych ogrodów znaleźli się reprezentanci naszej gminy. W Konkursie udział wzięli mieszkańcy sześciu gmin z terenu C-S LGD: Strzyżów (6), Wiśniowa (3), Frysztak (6), Wojaszówka (2),  Korczyna (1) i Krościenko Wyżne (1).
Pierwsze miejsce zdobył ogród Państwa Majewskich. FOTO:   http://www.lgdleader.itl.pl
Najlepszym ogrodem w II edycji konkursu okazał się ogród Państwa JÓZEFA I KRYSTYNY MAJEWSKICH – FRYSZTAK na drugim miejscu również reprezentantka naszej gminy BERNADETA WILISOWSKA – GOGOŁÓW. wyróżnienia otrzymali: Natalia Wajda - Lubla, Czesława Pawlik – Glinik Dolny, Ewa Jamrogowicz - Cieszyna.

Jeśli chcą państwo zobaczyć więcej zdjęci i opisów ogrodów z terenu Gminy Frysztak poniżej znajdują się linki do stron. Więcej informacji na stronie Czarnorzecko - Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania.
Dodaj do Google Plus

5 - ilość komentarzy :

 1. gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszyna jak zwykle, co raz lepiej a w dodatku pani Jamrogowicz :) Pewnie za te pomidorki...

  OdpowiedzUsuń
 3. "Olejowy Wandal" ma gotowe adresy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz Cieszyna odpadła i podupadła!
  Ale może w czymś innym się wykaraska!
  Oby!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale brzydkie te ogrody, nie dał bym żadnej nagrody a jeszcze nagane

  OdpowiedzUsuń