Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

„I GMINNY AMATORSKI TURNIEJ PAR DEBLOWYCH W TENISIE ZIEMNYM O PUCHAR LATA Z GOSIR-EM”

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku z okazji pożegnania  wakacji zaprasza na „I Gminny Amatorski Turniej Par Deblowych w Tenisie Ziemnym o Puchar Lata z GOSiR-em”. Turniej rozegrany zostanie w sobotę 01.09.2012r. o godz. 9:00 w  kategorii wiekowej:  35 lat i starsi. Dopuszcza się pary żeńskie, męskie lub mieszane (nie będą prowadzone oddzielne klasyfikacje), do wygrania całosezonowe karnety na basen kąpielowy we Frysztaku na sezon 2013.
ZGŁOSZENIA DO DNIA 30.08.2012R.

Więcej informacji oraz regulamin na stronie gosir.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !

Prześlij komentarz

16 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Bardzo ciekawe ograniczenie wiekowe. śmiesznie wygląda taka asekuracja przed młodymi.

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest bardzo ciekawe skąd są te pary debilowe?
  Może mi ktoś powie bo bardzo mnie to ciekawi!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aby rozwiać Państwa wątpliwości informuję, że turniej w młodszej kategorii zostanie rozegrany również o całosezonowy karnet na basen kąpielowy w sezonie 2013r. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do biura GOSiR codziennie w godz. od 8:oo do 15:00 lub proszę o kontakt telefoniczny, który znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Z Wyrazami Szacunku Marek Armata
  info. z www.gosir.frysztak.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Uważam, ze GOSiR jest dla ludzi w każdym wieku, widząc z ostatnich imprez wszystko jest dla młodych i bardzo się cieszę, że jest coś również dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nad czym tu się zastanawiać !!! przecież jak nie będzie par to nie będzie turnieju. Ale patrząc na używanie kortu i kolejki związane z zapisami to turniej dobrze rokuje. Przynajmniej mam taką nadzieję. Młodzi chcieliby mieć wszystko tylko dla siebie dajcie i nam się troszkę pobawić i nie nazywajcie tego jakąś asekuracją.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale śmieszny asekurant się znalazł. Najwyższy czas aby było coiś dla seniorów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo sie cieszę i popieram.

  OdpowiedzUsuń
 7. Śledząc ostatnimi czasy stronę GOSiRu zauważyłem, że imprezy prowadzone są dla kobiet, mężczyzn, ojców i matek oraz młodych i dorosłych. Nie doszukiwał bym się podstępu lecz raczej reguły, która chyba jest dobra.

  OdpowiedzUsuń
 8. no to co to ma być młodzi może lepiej grajom niż starsi i powinni też młodzi grać

  OdpowiedzUsuń
 9. Zanim napiszesz przeczytaj co wyżej piszą, że turniej dla młodych w innym terminie i to ze zrozumieniem przeczytaj.

  OdpowiedzUsuń
 10. Panowie trzeba pokazać młodzieży jak się gra w tenisa ;-)

  OdpowiedzUsuń
 11. To jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji a nie Gminny Ośrodek Sportu dla Młodzieży!

  OdpowiedzUsuń
 12. Przykro mi że wiek 35 lat określasz jako seniorski. Jasne, ze są podziały wiekowe, ale to 35 lat jest wzięte z kosmosu, rozumie od 18 lat albo od 60, ale 35 to zdecydowanie odcięcie grupy osób która pewnie zdominowałaby zawody. Ale nie ważne, dobrze ze coś się dzieje, niech dla każdego będzie coś do wyboru. Powodzenia w konkursie

  OdpowiedzUsuń
 13. A według mnie kategoria jest ok. Powinno się organizować i dla młodych, i dla starszych. Juniorzy do 18 lat, seniorzy 18+, ewentualnie wspomniane wyżej 35+ czyli tzw. old boy. No i dodatkowo na inny turniej kategoria open, gdzie już wiek nie ma znaczenia. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie rozumiem zdziwienia podziałem wiekowym. Jest to standardowy podział. I chyba nic dziwnego, że na jednym korcie w jeden dzień nie da się rozegrać kilku kategorii wiekowych.

  OdpowiedzUsuń
 15. Niema żadnego podziału wiekowego!
  Ja mam 65 lat i dalej aktywnie
  gram w tenisa z sukcesem!!

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad