III spływ kajakowy z Krosna do Frysztaka.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztak organizuje kolejny trzeci już spływ kajakowy rzeką Wisłok. Spływ odbędzie się w dniu 21.08.2012r. (wtorek) godz. 14:30.
Trasa trzeciego spływu rozpocznie się tym razem w Krośnie przy ulicy Nadbrzeżnej i liczyć będzie około 19 km.

W spływie uczestniczyć mogą osoby, które ukończyły 16 lat (osoby niepełnoletnie mogą płynąć tylko i wyłącznie pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna).
Wpisowe 25 zł od osoby.
W ramach wpisowego każdy uczestnik będzie miał zapewnione ubezpieczenie, transport do Krosna, kajak, kiełbasę na ognisko.

Więcej informacji, program oraz regulamin mogą Państwo znaleźć na stronie gosir.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !
Dodaj do Google Plus

10 - ilość komentarzy :

 1. Jak cudownie będzie gdy bedziemy płynąć kajakami
  z Krosna do Frysztaka tak malowniczą trasą.
  Będzie dużo fotek!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie osobiście fotki są fajną pamiątką i uważam, że powinno się dawać uczestnikom każdej imprezy na płycie CD bo dzisiaj nie sę to żadne koszty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Są jeszcze wolne miejsca ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Zachęcam wszystkich do udziału w tej imprezie. Jest to naprawdę niesamowite przeżycie. I naprawdę Wisłok jest malowniczo piękny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście masz racje, powinno się tez dawać kajak, kije na których piekło się kiełbasę, i po 100zł za łaskawy udział, przecież to żaden koszt...a jaka pamiątka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie tragizujmy imprezy są dla tych którzy chcą wziąć w nich udział jak widać są różnorodne i dają możliwość wyboru i to jest najfajniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Słyszałem, że na ostatnich spływach było bardzo fajnie . Trochę się boję ale mam ochotę się zapisać. Czy mógłby mi ktoś z tych co byli napisać czy te kajaki są bezpieczne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Śmiało możesz płynąć. To są kajaki turystyczne więc i mało wywrotne a Wisłok jest bezpieczną rzeką. Poza tym wszyscy płyną zwartą grupą.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kajak - bezpieczny, ale kapok konieczny jeśli nie pływasz! A przygoda wspaniała ... i te widoki! Czekam, że fotki będą w galerii:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo cieszę się,że jutro rusza piękny spływ
  kajakowy w tak super pogodę!
  Proszę zabrać kamerę oraz aparaty fotograficzne
  aby było jak najwięcej fotek z tej przepięknej
  i nie zapomnianej imprezy!

  OdpowiedzUsuń