Obniżka cen na basenie !

W ostatnim tygodniu działania basenu w sezonie 2012, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji obniża ceny biletów dla korzystających z kąpieliska we Frysztaku.

Na najbliższe dni zapowiada się jeszcze troszkę słońca w związku z tym Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji  we Frysztaku przygotował dla Państwa promocję w postaci tańszych biletów na basen kąpielowy. W dniach od 28.08.2012r. do 02.09.2012r. - można przeczytać na GOSiR Frysztak

Nowy cennik biletów wstępu na basen we Frysztaku, który będzie obowiązywał do końca sezonu 2012:

1. Bilet normalny całodniowy:
a) dla dorosłych 6 zł
b) dla młodzieży  3 zł
c) dzieci do 7 lat pod opieką dorosłych gratis
                                                       
2. Bilet zniżkowy w godzinach od 17:00 -19:00 z wyjątkiem sobót i niedziel:
a) dla dorosłych 4 zł
b) dla młodzieży  3 zł
c) dzieci do 7 lat pod opieką dorosłych gratis
Dodaj do Google Plus

10 - ilość komentarzy :

 1. Chociaż raz ktoś pomyślał !!!! DZIĘKI :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. jaa.. w końcu coś fajnego ! ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakiś nowy marketing, czy coś ? się pojawiło w GOSirze, dobrze, dobrze panie ..... trzeba działać trzeba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. hmm kończy sie sezon pogoda nie najlepsza chcą coś jeszcze zarobić:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeżeli chcą jeszcze zarobić to bardzo dobrze o nich świadczy jako o gospodarzach. aczkolwiek pogoda jest fajna a jutro w ogóle ma być gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdziwił bym się gdyby nie chcieli zarobić :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że polityka GOSiRu oprócz organizacji życia sportowego powinna się skupić właśnie na zarabianiu kasy. I bardzo dobrze, że dbają o oba aspekty i fajnie się to kręci. Pozdrowienia dla GOSiR-owców :-)
  A przy okazji my mamy tańsze wejścia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przede wszystkim bardzo się cieszę, że w końcu udało się rozgraniczyć sport wyczynowy od amatorskiego. Uważam, że od dawna powinno być tak, że GOSiR zajmuje się sportem nie wiem jak to nazwać takim masowym, a klub szkoleniem zawodników i swoje pieniądze przeznaczać na to czym mają się zajmować. Ważne jest to, że zaczyna się to klarować. Pozdrawiam GOSiR i Strzelec ciesze się, że obraliście w końcu dobrą politykę. Gmina ma w tej chwili ma możliwość barania udziału w zawodach amatorskich, wycieczkach itp. oraz jest alternatywa dla tych, którzy chcą być zawodnikami. Tak trzymać !!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgadzam się z powyższym postem. Bardzo dobrze, że w końcu po latach każdy pracuje na siebie i że jest wybór między sportem a rekreacją.

  OdpowiedzUsuń
 10. Od zawsze się mówiło, że powinno być jasne co robi GOSiR a co robi klub, bo nigdy nikt nie wiedział o co chcodzi i kto jest kto. A że zaczyna się kalrować to bardzo dobrze. Popieram działania w tym zakresie obu instytucji.

  OdpowiedzUsuń