17 osób na pierwszej zbiórce krwi w Lubli

24 sierpnia (piątek) z małymi problemami (awaria mobilnego punktu) po raz pierwszy w Lubli odbyła się zbiórka krwi pod hasłem "Kropla KRWI = Kropla ŻYCIA".  Akcja odbyła się w "Castel Gandolfo'' czyli  domu parafialnym. Na pierwszą zbiórkę krwi zgłosiło się 17 osób, chcących pomóc potrzebującym.  Jako jeden z pierwszych  oddał krew druh OSP Lubla  ks. Julian Bartnik.

Była to pierwsza akcja zbiórki krwi organizowana przez strażaków OSP Lubla, cel był szczytny więc strażacy będą zachęcać wszystkich do oddawania krwi nie tylko w takich akcjach ale również w oddziałach regionalnych między innymi w Jaśle ul. Lwowska 22 tel. (0-13) 445-84-68 oraz w Krośnie 38-400 Krosno ul. Korczyńska 57 tel. (0-13) 420-10-50. Dziękujemy Ekipie Rckik z Rzeszowa za przybycie do naszej skromnej miejscowości, oraz wszystkim którzy oddali tą cenną kroplę krwi.

Więcej informacji na OSP Lubla lub pod tym linkiem - kliknij tu. Portal Frysztak24 patronował medialnie akcji "Kropla KRWI = Kropla Życia".
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

5 - ilość komentarzy :

 1. Bardzo fajna inicjatywa ,tylko frekwencja trochę słaba ,a można by było taką akcję przeprowadzić np. w sobotę albo w niedzielę? Myślę że chętnych było trochę więcej

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko okaże się na wiosnę już planujemy drugą akcję pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 4. co racja to racja a najlepiej w niedziele :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Może ktoś wie czy "Pani Michałowa" też oddała krew? Jak świecić to świecić przykładem, nie tylko ludzi przestawiać w kościele!

  OdpowiedzUsuń