Strzelec i Orzeł na 3 punkty.

W 4 kolejce zarówno Strzelec Frysztak jak i Orzeł Lubla wygrali swoje spotkania. Strzelec na własnym boisku podejmował Kamieniarza Golemki po strzeleniu bramek przez Norberta Myśliwca i Krzysztofa Urbana mecz zakończył się wygraną 2:1. Orzeł swój mecz również rozgrywał u siebie. Mecz rozstrzygnął się wynikiem 2:0. Bramki dla Lubli zdobyli: Binkowicz i S. Majewski.

Po 4 kolejkach Strzelec z 7 punktami zajmuje 6 miejsce w tabeli "A klasy" dębickiej. Orzeł jest wiceliderem "A klasy" Krosno II, na swoim koncie ma 7 punktów.
Dodaj do Google Plus

14 - ilość komentarzy :

 1. Brawo chłopcy z Orzełka ! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak jak wywróżyłem Strzelec tylko 6 miejsce!!

  OdpowiedzUsuń
 3. co to jest orzeł???

  OdpowiedzUsuń
 4. takie cos lepsze niz strzelec

  OdpowiedzUsuń
 5. zorganizujcie sparing i wszystko będzie jasne a nie tylko wydurniać się w komentarzach myślę, że Strzelec zjadłby tego orzełka z pazurkami hehe

  OdpowiedzUsuń
 6. Proponuję baraże, zobaczymy czy Strzelec się odważy !!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. strzelec z Orzełkiem nie ma szans, każdy głupi to wie.. Powinien ktoś zorganizować sparing . Zobaczylibyśmy czy kibolom strzelca byłoby do śmiechu...

  OdpowiedzUsuń
 8. Skoro Orzeł wygrał z Kołaczycami to bez problemu pokonałaby i strzelca..

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla Twojej informacji w marcu tegoż roku odbył się sparing pomiędzy tymi drużynami, który zakończył się wynikiem 4:2 dla Strzelca.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dawnoo temu . Nie znasz drużyny Orzełka nie oceniaj !
  Orzeł jest najlepszy !

  OdpowiedzUsuń
 11. Zamiast cieszyc sie ze jest w gminie 2 równorzędne zespoły to jakies przechwałki A pewnie zaden co to pisze nie gra w piłke bo by mu nie dało pissac takich rzeczy!!! a co do tego sparingy na wiosne to wynik był dobry dla strzelca ale teraz to pewnie było by odwrotnie!!! Obiektywnie patrząc!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Popatrzmy na różnice A klasa debicka 7 pkt daje dopiero 6 miejsce a A klasa krośnieńska 7pkt i 2 miejsce jest róznica co do poziomu

  OdpowiedzUsuń
 13. Kolego to nie jest różnica poziomów tylko druzyny sa wyrównane haha

  OdpowiedzUsuń
 14. haha dokladnie skoro orzel ma 7 punktow i jest na drugim to tylko swiadczy jak wyrownana jest liga.. bo kazdy z kazdym moze wygrac i pourywac punkty, to jednak lepszy bilans br.

  OdpowiedzUsuń