Zaczęli na remis

Wczoraj - niedziela 12.08. - drużyny piłki nożnej z naszej gminy rozpoczęły zmagania w nowym sezonie 2012/2013. W pierwszych meczach i Strzelec i Orzeł zremisowali swoje spotkania. Strzelec swój pierwszy mecz rozgrywał na wyjeździe, przeciwnikiem zawodników z Frysztaka był LKS Żyraków, mecz zakończył się wynikiem 1:1. Orzeł również zagrał na wyjeździe, przeciwnikiem seniorów z Lubli była Polonia Kopytowa, po 90 minutach meczu padł wynik 1:1.

Więcej o drużynach z naszej gminy mogą Państwo znaleźć na stronach:
Dodaj do Google Plus

15 - ilość komentarzy :

 1. To już wróży na definitywny upadek albo na
  same porażki.
  A szkoda!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ej wróżbito z góry. czy ty sam rozumiesz co piszesz? definitywny upadek po remisie na wyjeździe w pierwszym meczu? nie kompromituj się pisaniem takich bredni !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Generalnie kiepsko to widzę wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 4. DRUZYNA "AA" HEHE :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też to widzę w ciemnych kolorach!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kto strzelił bramkę dla Strzelca?

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że pierwsi absolwenci szkoły wróżbiarstwa i czytana ze szklanej kuli opuścili już jej mury. Mamy piękny wysyp komentarzy ludzi, którzy jeszcze niczego nie zobaczyli a już widzą przyszłość. Przykre.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie ma się co przejmować opiniami ludzi, którzy na piłce znają się tak jak ja na kosmonautyce. Jak można oceniać drużynę po pierwszym meczu, tym bardziej znając tylko wynik bo śmiem twierdzić, że osoby te w Żyrakowie nie były.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ci wieczni pesymiści to zakompleksione ludziki, które wylewają swoje żale przed kompem a sami nigdy nie grali w piłkę hehe

  OdpowiedzUsuń
 10. Będzie dobrze, Strzelec na koniec miejsce 4-5

  OdpowiedzUsuń
 11. Ci co krytykowali to nawet nie doczytali ze Strzelec gral z Żyrakowem nie mowiac juz o byciu na meczu tam... Drodzy krytykanci gdybyscie nie wiedzieli to wam napisze Żyraków to druzyna, ktora zajela w poprzednim sezonie drugie miejsce w tabeli tyle, ze grala w tamtym sezonie w II grupie debickiej

  OdpowiedzUsuń
 12. Orzełek jest najlepszy ! <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Mnie się wydaje,że Reszka!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Biednie to się zapowiada,no ale cóż zrobić!
  Wymienić selekcjonera!

  OdpowiedzUsuń
 15. dlaczego tak sądzisz, że biednie wczoraj wygrana 1-0 nie rozumiem waszych postów. Wszystko idzie w dobrą stronę

  OdpowiedzUsuń