Free Motion - sztuczki piłkarskie !

Grupa powstała 3 maja 2012 roku, lecz jej członkowie Jarek Poprawa (JRK)  i Konrad Dybaś (Kondzio)  ćwiczą już razem przez 3 lata. Obaj mieszkają w miejscowości Cieszyna. Mają po 17 lat. We freestyle football'u mają już pewne osiągnięcia: Jarek zdobył  3 miejsce podczas turnieju Your Live Your Freestyle dla średnio-zaawansowanych z całej Polski w Żerkowie, oraz zakwalifikował się do 1/8 Pucharu Polski w tej samej miejscowości. Natomiast Konrad zdobył 1 miejsce w Pierwszym Podkarpackim Festiwalu Freestyle Football w Gogołowie, jako jeden z 16 najlepszych freestylerów w Polsce został zaproszony na imprezę rangi Puchar Mistrzów, która odbywa się w Bytowie, oraz  w Warszawie na zawodach Red Bull Street Style znalazł się wśród 32 najlepszych zawodników i walczył o reprezentowanie naszego kraju na finałach tego turnieju we Włoszech.

Daliśmy już wiele pokazów m.in. w przerwach zawodów sportowych lub na festynach. Bardzo satysfakcjonuje nas to, że to co robimy podoba się ludziom.

Staramy się trenować w każdej wolnej chwili i ćwiczyć przynajmniej jedną godzinę dziennie, jednak nie zawsze jest to możliwe, gdyż mamy takie obowiązki jak na przykład szkoła. Więcej informacji o grupie oraz kontakt znajdą Państwo na stronie facebook - link: http://www.facebook.com/motionfree
Dodaj do Google Plus

6 - ilość komentarzy :

 1. hehe hycilibyscie sie za robote...;d

  OdpowiedzUsuń
 2. No to powiedz za jaką robotę!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze że są młoodzi którzy mają takie zainteresowania....bo teraz większość chłopców w tym wieku to widzi alkohol i papierosy....Brawo dla Was chłopcy...nie zmarnujcie swojego talentu!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty z pierwszego komentarza bierz się ale za naukę !!

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo Kondzio,jesteś naprawdę mistrzem!!!
  Duże brawa dla Ciebie!!!

  OdpowiedzUsuń