II Turniej Par Deblowych

W pierwszym dniu tenisowego weekendu z GOSiR Frysztak odbył się  „II Turniej Par Deblowych o Puchar Lata z GOSiR-em”.  W Turnieju udział wzięło 9 zespołów. Rozgrywki przeprowadzone zostały systemem każdy z każdym rozegrane w 3 grupach. Z każdej grupy awansował jeden zespół, który walczył w finałowych potyczkach o zwycięstwo.
Na specjalne wyróżnienie zasługuje jedyna przedstawicielka reprezentująca kobiety w turnieju deblowym, którą była Małgorzata Król i wystąpiła  w teamie razem ze swoim tatą.  Całym rozgrywkom towarzyszyła atmosfera „zdrowej” rywalizacji. Należy również zaznaczyć, że tenisiści z turnieju na turniej reprezentują coraz wyższy poziom techniczny co powoduje, że rozgrywki są coraz bardziej emocjonujące.
Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał Pan Wojciech Arciszewski i Pan Jacek Gałuszka.
Oficjalne wyniki:
miejsce I - Tomasz Stadnicki – Rafał Mikuszewski
miejsce II - Jarosław Lenart – Sławomir Szombara
miejsce III - Jerzy Górka – Jerzy Zając
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie gosir.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !. Zapraszamy również wszystkich mieszkańców na jutrzejsze zmagania sportowe, rozpoczęcie godzina 9.00.
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

4 - ilość komentarzy :