Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sportowa niedziela na GOSiRze

W drugi dzień sportowego weekendu w Gminie Frysztak przeprowadzone zostały trzy turnieje sportowo - rekreacyjne dla mieszkańców naszej gminy. Rozgrywki odbyły się na nowoczesnych obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji . Były to imprezy sportowo rekreacyjne, w których mimo walki o zwycięstwo liczył się przede wszystkim udział i dobra zabawa.
Miejsce I w turnieju kobiet zdobyła Anna Wiśniowska
Zawody rozpoczęły się o godz. 9:00 „I Amatorskim Turniejem Tenisa Ziemnego o „Mistrzostwo Gminy Frysztak w kategorii Kobiet . Następnie o  godz. 10:00 walkę o mistrzostwo naszej gminy w tenisie ziemnym  rozpoczęli Panowie.
Miejsce I w turnieju mężczyzn zdobył Jarosław Lenart
Kolejnym turniejem w tym dniu był „I Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Frysztak” Sportowy dzień we Frysztaku trwał ponad 7 godzin i uczestniczyło w nim aktywnie ponad 90 mieszkańców.
90 mieszkańców Gminy Frysztak wystartowało w turnieju  piłki nożnej
Dla uczestników niedzielnej rywalizacji Wójt Gminy Frysztak oraz Ośrodek Sportu we Frysztaku zapewnił nagrody w postaci pucharów, dyplomów, piłek i różnego rodzaju gadżetów.  Dal wszystkich zawodników czekał również ciepły posiłek przygotowany przez pracowników Zespołu Szkół w Stępinie.
Drużyna z Frysztaka wygrała w pierwszym amatorskim turnieju
Przez cały dzień panowała sportowa oraz pełna pozytywnych emocji atmosfera. Stwierdzamy z pełną odpowiedzialnością, że mieszkańcy naszej gminy nie tylko potrafią wspaniale walczyć ale przede wszystkim potrafią się bawić i czerpać satysfakcję z rywalizacji.  Oficjalne wyniki na stronie gosir.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !. Zdjęcia z imprezy znajdą Państwo w naszej galerii zdjęć - zapraszamy.

Prześlij komentarz

17 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Takie turnieje powinny odbywać się kilka razy do roku. Super zabawa :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Potwierdzam ten pierwszy komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Proponuję gminną amatorską ligę piłki nożnej. Co wy na to ?. niech nawet będzie wpisowe a za to sędziowie i nagrody na koniec dla najlepszych.

  OdpowiedzUsuń
 4. potwierdzam oba komentarze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie ligi istnieją już w Polsce i z tego co wiem jest nawet kilka na Podkarpaciu ale żadnej w naszym powiecie i wydaje mi się że znalazło by się wielu chętnych do takiego przedsięwzięcia. Jest kilka powodów dlaczego mogło by się to udać:
  -nie grasz z przymusu tylko dla czystej zabawy
  -możesz stworzyć własny klub razem ze swoimi znajomymi
  -to świetny sposób na zagospodarowanie swojego czasu
  -koszty takiego przedsięwzięcia są niewielkie a to świetna reklama dla naszego regionu
  Dodatkowo napiszę że taka liga nie ma żadnych minusów i z pewnością sam razem ze swoimi znajomymi bym z niej skorzystał ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Popieram w 100% tym bardziej, że Ośrodek Sportu jest jednym z najładniejszych w naszym regionie a myslę że jak dokończą się remonty to można by było pomyśleć o podkarpackiej lidze amatorskiej piłki nożnej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli liga to proponuję aby była gminna !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo udany turniej niech żałują ci których nie było.

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetnie przygotowane boisko, wyrysowane linie, boiska oddzielone od siebie wolną strefą, fajna murawa i super przygotowana cała impreza. Myślę, że na następny raz frekwencja będzie 100%

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja również popieram ten pomysł, nie ukrywam, że ja też o tym myślałem żeby to zaproponować :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Liga to fajny pomysł, ale już na jeden turniej niektóre drużyny miały problem, by uzbierać wymaganą ilość zawodników. Do ligi potrzeba stałego składu a nie, że zgłosi się x drużyn a później z tygodnia na tydzień powoli będzie się skład wykruszał.

  OdpowiedzUsuń
 12. Panie Piotrze po części się z panem zgadzam ale twierdze że problem zebrania drużyn tkwił w tym że nie każdy zagląda na strony typu Frysztak24.pl więc taka reklama nie wiele dała i jestem pewien że niewielu ludzi w ogóle wiedziało o tym turnieju. Myślę że jak by ktoś za to wziął odpowiedzialność to nie było by takich problemów a po za tym powstał by jakiś regulamin który dokładnie określał by zasady i powiedzmy któryś podpunkt mówił by o tym że zgłoszone drużyny muszą rozegrać co najmniej 1 sezon ,jeśli ktoś by pełnił nad tym nadzór to z pewnością by się to udało. Wiem że nie ma co gdybać ale sceptyczne nastawienie także niczego nie zmieni ,spróbować warto a jeśli coś z tego by wyszło to po prostu można by było zwiększyć zakres działań. Sam początkowo mógłbym się tym zająć ze znajomymi (stworzyć własną stronę internetową ,zaprezentować jak wyglądałby system rozgrywek ,określić jasne reguły i wyszczególnić je w regulaminie ,selekcjonować i nadzorować zespoły ,rozreklamować przedsięwzięcie). Może to i wygląda dość nierealnie ale nasza Gmina ma kilka tys. Mieszkańców i nie wierze w to że nie znalazło by się kilkudziesięciu ludzi którzy byli by zainteresowani. Interesuję mnie głównie jaką opinie wydałby urząd naszej gminy w takiej kwestii.

  OdpowiedzUsuń
 13. Myślę, że z ta sprawą trzeba się udać do Dyrektora GOSiRu a nie di Urzędu Gminy !!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja najbardziej się cieszę, że w końcu doczekaliśmy się sensownych komentarzy, które nie obrażają nikogo a przede wszystkim dają rozwiązanie i propozycję. Tak powinno to działać od zawsze. Brawo dla mieszkańców.

  OdpowiedzUsuń
 15. Tak to dziala bo na turnieju nie bylo pewnych miejscowości... wiec sie nie wypowiadaja i jest spokoj

  OdpowiedzUsuń
 16. Dzięki za fajną zabawę. Mogły by być częściej takie turnieje.

  OdpowiedzUsuń
 17. Fajny sportowy i słoneczny dzień,

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad