Jesienny Jarmark Rozmaitości

Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku zaprasza do przywitania jesieni na "Jesiennym Jarmarku Rozmaitości". Wśród dźwięków kapeli Gogołowianie i Zespołu Śpiewaczego z Gogołowa można będzie odwiedzić stoiska rękodzieła, zakupić krzewy, swojskie wyroby kulinarne i podziwiać jesienne stoły przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Dla młodszych uczestników mamy nie lada atrakcje: tworzenie wielkiej bajkowej sałatki oraz konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Czarnorzecko-Strzyżowską Lokalną Grupę Działania.
Jarmark odbędzie się w sobotę 22 września 2012 roku na Placu Św. Floriana i potrwa od godz. 8:00 do 12:00.
Liczymy na dobrą pogodę i na WAS oczywiście :)

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

9 - ilość komentarzy :

 1. Ten GOK to juz od dawna nic nie robi wiele , to niech jakiś tam jarmark przynajmniej zrobi

  OdpowiedzUsuń
 2. Żenada...żenada i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 3. a jednak cos robi

  OdpowiedzUsuń
 4. Robi tylko dobre wrażenie!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Robią niedobrze nie robią też niedobrze w gminie żyje masa ludzi co nie wiedzą po co żyją chyba tylko aby pieprzyć tylko głupoty wiochmeny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak niektorzy oczekuja od GOK-u zabaw hucznych zeby najlepiej ożłopać się piwska wódki i czegokolwiek dusza zapragnie to taki ośrodek nie jest od tego. Obserwuje co robi GOK od kilku miesiecy i akurat w poprzednim roku bylo wiele inicjatyw, w tym tez jest niezle zawsze moze byc ich wiecej owszem, ale nie powiem nigdy, ze GOK nic nie robi.

  OdpowiedzUsuń
 7. To są tylko marzenia o hucznych zabawach i pijaństwie!
  Dawniej w Domu Ludowym we Frysztaku tak było a teraz
  tylko gimnastyka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dalej to robią pod siebie!!!

  OdpowiedzUsuń