Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Kup dekoder w sklepie - nie daj się oszukać !

Od kilku dni na terenie Gminy Frysztak pojawili się "przedstawiciele" oferujący zakup dekodera do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Tłumacząc naszym mieszkańcom że jest to konieczne ponieważ analogowa telewizja przestanie być nadawana. Nie ma w tym nic błędnego, w naszym regonie analogowa telewizja naziemna zostanie wyłączona najpóźniej do 19 marca 2013. Więcej o telewizji cyfrowej na stronie http://www.telewizja-cyfrowa.com.pl

Osoby oferujące dekodery nie są do końca uczciwe, wykorzystując sytuacje związana ze zmianą sposobu nadawania telewizji naziemnej. Przyjeżdżając do domów - w szczególności osób starszych - oferują im podpisanie umowy na zakup dekodera. Po podpisaniu umowy sprzedający prosi o zaliczkę, informując że monterzy przyjadą instalować sprzęt za kilka dni, niestety monterzy nie pojawiają się u osoby, która podpisała umowę. Frysztacka policja prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.
Dekoder do cyfrowej telewizji naziemnej.  FOTO:  http://www.infobuzer.pl   
Dekoder do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej można kupić w każdym sklepie RTV, koszt takiego dekodera waha się od 80 do 150 złotych, prosimy poinformować swoich bliskich, w szczególności samotnie mieszkające osoby starsze aby nie dały się naciągnąć tym osobom.

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Taki dekoder jaki ja mam to we Frysztaku nikt
    nie widział i nie będzie widział.

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad