Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Strzelec wygrał, Orzeł zagrał na remis.

W 7 kolejce rozgrywanej w niedziele - 16.09. - Strzelec wygrał swoje spotkanie 2:1 z LKSem Głowaczowa. Pomimo niekorzystnego wyniku po pierwszej połowie, Strzelec zmobilizował się na drugą część meczu i dzięki bramką zdobytym przez Scibiora i Jamroga zawodnicy z Frysztaka mogli cieszyć się z 3 punktów w meczu wyjazdowym. Po 7 kolejkach Strzelec z dorobkiem 13 punktów zajmuje 3 miejsce w tabeli A klasy dębickiej.

W 7 kolejce o mistrzostwo A klasy sezonu 2012/12, zawodnicy Orła Lubla zremisowali na wyjeździe z Victorią Kobylany 1:1 (0:1). Bramkę dla zespołu Orła zdobył Michał Majewski, zaś dla Victorii, w końcówce meczu, Daniel Czaja. Po 7 kolejkach Orzeł jest nadal liderem A klasy Krosno II.

Prześlij komentarz

4 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Jak widać chłopaki się starają pogonić do roboty jeszcze trzeba działaczy Strzelca i będzie dobrze. Bo przecież coś muszą robić. Dobre wrażenie to za mało a i z dobrym wrażeniem jest problem u niektórych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nie ma kto zadbać o reputacje Strzelca tylko wiesza się na piłkarzach psy, a przecież problem leży gdzie indziej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj wiele zmian musi nastąpić aby w piłce było dobrze tenisem i nartami ma się kto zająć a piłką niestety nie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj byłaby to dyscyplina olimpijska gdyby to był
  tenis na nartach!!

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad