Machina 21. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Frysztaku ruszyła!

Drodzy Państwo! Dzień 13. stycznia 2013 roku będzie we Frysztaku dniem radości i optymizmu, ponieważ po raz kolejny nie tylko udało się zarejestrować sztab WOŚP, ale również uzyskać znowu pomoc finansową z Gminy na zorganizowanie finału (za co serdecznie dziękujemy!). W tej chwili czekamy tylko na formalną zgodę od Fundacji na złożenie sztabu, ale biorąc pod uwagę, że poprzednie frysztackie zbiórki były nader udane, sądzimy, że nie będziemy mieli z tej strony żadnych problemów. Tak jak zawsze, pochylać będziemy się nad problemami polskiej medycyny dziecięcej, ale ten finał będzie również dedykowany ludziom w podeszłym wieku chorym na choroby przewlekłe. Okazuje się, że opieka geriatryczna jest w Polsce jedną z najbardziej zaniedbanych dziedzin opieki medycznej. Ten finał ma uświadomić nam wszystkim, że jest to problem, którego nie można dłużej ignorować.
Dlatego pieniądze zebrane w 21. finale będą podzielone na pół.
Połowa wykorzystana zostanie na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, połowa na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo leczniczych. Mamy nadzieję, że jak zawsze dzień finału będzie nas jednoczył i sprawi, że troska o najmłodsze nasze dzieci i seniorów będzie na ustach wszystkich. Wszyscy darzymy ogromnym zaufaniem Fundację WOŚP, dlatego nie bójmy się zaangażować w pomoc.
Zapraszamy więc wszystkich chętnych do pomocy przy organizowaniu 21. finału WOŚP we Frysztaku.
Chętnie przyjrzymy się każdemu pomysłowi i przyjmiemy każdą pomocną dłoń.
Poszukujemy również wolontariuszy do zorganizowania zbiórki, a mile widziani są także wszelcy sponsorzy.

Wszystkich chętnych do współpracy prosimy o kontakt mailowy pod adresem:
wosp@frysztak24.pl i pod numerem telefonu 661 61 58 56.
Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że również tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra we Frysztaku. Pamiętajmy, że pomagając innym, pomagamy też sobie. Na bieżąco będziemy informować o postępach w pracy sztabu na naszej stronie www.wosp.frysztak24.pl.
Zatem do dzieła! Szef Sztabu Frysztak - Agnieszka Buba
Dodaj do Google Plus

2 - ilość komentarzy :

  1. Ale jaka machina!
    Biurokratyczna!?

    OdpowiedzUsuń
  2. nio{) tylko ciiiiii nie wszyscy jeszcze kapują :D

    OdpowiedzUsuń