Kolejne sukcesy Kasi Mocek

13 października w Szczecinku odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Karate. W zawodach udział wzięło 118 zawodników z 37 ośrodków   Kyokushin  z całej Polski. Wśród nich była pochodząca z Twierdzy Katarzyna Mocek, reprezentująca Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM, która wywalczyła 3 miejsce w konkurencji KATA.

To nie koniec sukcesów Kasi. 22 września na turnieju Challenger, który odbył się w Opolu zdobyła kwalifikacje do Mistrzostw Europy karate Shinkyokushin w kategorii U22, które odbędą się 16-17 listopada 2012 w Kielcach.

W imieniu całej redakcji i zapewne całej społeczności naszej gminy chciałbym pogratulować wyników, które nasza reprezentantka osiągnęła oraz życzyć kolejnych sukcesów. Z przyjemnością będziemy informować o występach Kasi na mistrzostwach Europy i trzymać kciuki za jak najlepsze wyniki.

Wszystkich zainteresowanych karate zapraszamy na treningi frysztackiej sekcji karate Kyokushin, które odbywają się w Szkole Podstawowej we Frysztaku. Kontakt oraz terminy zajęć znaleźć można na stronie internetowej http://www.frysztak.kyokushin-jaslo.pl/Dodaj do Google Plus

4 - ilość komentarzy :

 1. Gratulacje Kasiu!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo,bardzo duże brawa dla Ciebie!
  Życzę jeszcze wielu sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje Kasia !!! Życzę wielu sukcesów ! ;))

  OdpowiedzUsuń