Połonina zdobyta ! Czas na Słowacki Raj.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zaprasza wszystkich, którzy chcą przeżyć niesamowitą przygodę oraz lubią dreszczyk emocji połączony z aktywnością ruchową  na wycieczkę do „Słowackiego  Raju”. Wycieczka odbędzie się 27.10.2012r. (sobota). Cena wyjazdu wynosi 60 zł od osoby. W tej cenie organizator zapewnia przejazd z Frysztaka do "Słowackiego Raju", ubezpieczenie na terenie Polski i Słowacji oraz bilet do Narodowego Parku „Słowacki Raj”.
Drabinki, mostki, łańcuch, wodospady - to główne atrakcje Suchej beli, ale na turystów czekają jeszcze inne niespodzianki. Do zobaczenia na szlaku. FOTO: Wierchy.org
Więcej informacji o wycieczce i zapisach, znajdą Państwo na stronie gosir.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu ! Na stronie GOSiRu mogą Państwo również zobaczyć jak było na Połoninie Caryńskiej. Link do artykułu - kliknij tu ! Już dziś gorąco zachęcam do uczestniczenia w wycieczce do Słowackiego Raju - Sucha bela jest naprawdę przepiękna.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

4 - ilość komentarzy :

 1. Byłem tam i przyznaję, że to naprawdę Raj dla duszy i oczu. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest naprawdę super wycieczka, osobiście nie mogę jechać 27.10 ale polecam każdemu kto ma czas w tym dniu. Nie będziecie żałować !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłem w tym Śłowackim Raju i tak serio mówiąc to tam nie ma nic fascynującego. W naszych Bieszczadach jest o wiele ładniej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Słowacki raj ma swoją duszę i jest wyjątkowy. Człowiek pokonując trasę robi to z zapartym tchem i nawet nie wie kiedy pokonuje trasę. Polecam szczerze Wszystkim. Tu ni o to chodzi gdzie jest ładniej nasze Bieszczady dają piękny widok a słowacki raj daje atrakcje w postaci pokonania trasy obfitującej w wodospady skały a sposób ich pokonania jest niesamowity.

  OdpowiedzUsuń