Przejazd przez tory kolejowe na ulicy Sportowej zamknięty

W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi na linii kolejowej numer 106 Rzeszów - Jasło prowadzonymi przez firmę Strabag od godziny 7:00 20 października (sobota) do 20:00 25 października (czwartek) przejazd przez tory w ciągu ulicy Sportowej we Frysztaku będzie zamknięty. Zamknięcie spowodowane jest przebudową tego przejazdu, który dzięki temu uzyska lepszą nawierzchnię.


Geodeci z firmy Geotor prowadzą pomiary, potrzebne do przebudowy przejazdu.
Dodaj do Google Plus

12 - ilość komentarzy :

 1. ten przejazd powinni całkiem zamknąć. aż dziw że do tej pory tam nie doszło do tragedii, z której strony by nie jechał to zawsze z jednej jest fatalna widoczność a pociągi będa jezdzic tamtędy częsciej.
  Panie wujcie - pomyśleć nad tym

  OdpowiedzUsuń
 2. Od tego jest sygnalizacja świetlna by informować o nadjeżdżającym pociągu. A jak już to zamiast zamykać przejazd to lepiej wyciąć troche drzew i zwiększyć widoczność.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wójcie nie pisze się przez "U" tylko "Ó" to po pierwsze a po drugie możliwość objazdu drogi sportowej w ten sposób jest idealnym rozwiązaniem i zamykanie jej byłoby wielkim błędem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piotrek masz racje , jadąc od strony stadionu jak popatrzysz w lewo to widać bardzo krótki odcinek torów co w razie np awarii samochodu może sie skonczyć tragicznie. Nie wiem kogo są te drzewa (kto mieszka w domu obok ) ale powinni mu wyciąc te drzewa , chociaż w sumie nie wiem kto ma może na prywatnej posesji usuwać drzewa ktore ograniczają widoczność??
  Taka sama sytuacja jest koło baru ocean z tym żywopłotem !

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak się wyjeżdża z baru Ocean to się
  widzi potrójnie!
  I zawsze bez wypadku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak Ty jeździsz taki"potrójny" to wiedz że jak zauważe to pierwszy zadzwonie tam gdzie trzeba zresztą na każdego a paru tu takich jest

  OdpowiedzUsuń
 7. jesteś idealnym obywatelem jak będziesz dzwonił

  OdpowiedzUsuń
 8. Napisz mi koniecznie do kogo zadzwonisz!
  Czy do księdza??

  OdpowiedzUsuń
 9. dla "potrojnych" cwaniakow nie ma litosci.terazcwaniakujecie a pozniej placzecie lub placza wasze rodziny idioci! P.S. przepraszam za ostre slownictwo ale tak chyba trzeba w tym kraju

  OdpowiedzUsuń
 10. zywoplot ograniczajacy widocznosc (wyjazd bar ocean) powinien byc dawno wycięty! wystarczy, że Ci jakims cudem samochod zgasnie a wyoraz sobie samochod jadacy 80 km/h ktory ujrzy Cie i na reakcję ma 20 metrów, juz nie wspominam o Tirach etc. prosze sie przyjrzec pozdrawiam M. K

  OdpowiedzUsuń
 11. Wydaje mi sie, ze jak pociagi beda jezdzic szybciej to takie drzewa niepotrzebne musza zniknac. Nie wyobrazam sobie zeby przy wiekszej predkosci pociagow takie przejazdy przez tory byly niedopilnowane pod tym wzgledem.

  OdpowiedzUsuń
 12. Podobno mają jeździć 80km/h!

  OdpowiedzUsuń