Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

WOŚPowe newsy z frysztackiego sztabu

Trochę się wydarzyło w Sztabie Frysztak od ostatnich informacji na portalu. Po pierwsze grają z nami GOK i GOSiR oraz Klub Mam, który organizuje kiermasz książek dla dzieci. Jeśli macie jakieś książki z których wasze dzieciaki już wyrosły, a chcielibyście je oddać i przy okazji wspomóc finał WOŚP przynieście książki do frysztackiej biblioteki do Pani Joli, a KLUB MAM na pewno dobrze je wykorzysta, robiąc kiermasz książki z którego cały dochód zasili konto WOŚP.
Sztab Frysztak rozpoczął zbiórkę WOŚPowych gadżetów.
Również Sztab Frysztak rozpoczął zbiórkę gadżetów do WOŚPowego sklepiku. Zbieramy oryginalne, ciekawe, normalne, niepowtarzalne, szalone gadżety do naszego sklepiku, który jak co roku wystawia gadżety na placu świętego dla Państwa, cały dochód zasila konto WOŚP. Gadżety mogą Państwo przynosić do Urzędu Gminy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30 do Ilony Pałys lub Magdy Stefanik.
II frysztacki bieg uliczny "Policz się z cukrzycą"
Od dziś (15.11.) ruszyła rejestracja do II biegu ulicznego "Policz się z cukrzycą". Trasa wiedzie frysztackimi uliczkami i liczy około 600 metrów. Zapraszamy wszystkich tych młodych i tych trosze starszych - a może lepiej urodzonych, tych z kijami, przebierańców, grupy zorganizowane. Ten bieg ma być happeningiem dla chorych na cukrzyce ! Mamy tylko, a może aż 84 miejsca w biegu - dla każdego uczestnika przewidziany jest pamiątkowy dyplom za udział w biegu.
Zostań wolontariuszem na XXI finale WOŚP
Cały czas trwa rejestracja wolontariuszy, jeśli jesteś chętny do kwestowania, chcesz pomóc potrzebującym nie czekaj wbijaj na stronę sztabu Frysztak rejestruj się i zostań wolontariuszem XXI finału WOŚP - czekamy właśnie na ciebie

Oczywiście więcej informacji znajdziecie na stronie Sztabu Frysztak www.wosp.frysztak24.pl. Już dziś zapraszamy na frysztacki rynek na XXI finał WOŚP. Słowami Jurka zakończę - OJ SIĘ BĘDZIE DZIAŁO !

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad