"Otwarty Mikołajkowy Maraton Fitness" - FILMY !

W niedzielę 09.12.2012 odbył się "Otwarty Mikołajkowy Maraton Fitness". Organizatorem maratonu był Gminny Ośrodek Sportu wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury we Frysztaku. PATRONAT HONOROWY nad imprezą objął Wójt Gminy Frysztak. W imprezie udział wzięło 54 Panie oraz zaproszeni goście i przedstawiciele sponsorów.  Program maratonu zapewniał cztery godziny prawdziwie fitnessowego szaleństwa i wspanialej zabawy. Elektryzująca mieszanka różnych stylów fitness i tańca, ćwiczeń wzmacniających i rozciągających prezentowane były  przez trzy instruktorki i Mikołaja. Maraton rozpoczął się o godzinie 16:00.
Na wstępie Dyrektor GOSiR Frysztak Pan Marek Armata przywitał wszystkich uczestników, natomiast  oficjalnego otwarcia imprezy dokonał Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik, którego mogliśmy zobaczyć  jeszcze na parkiecie podczas ćwiczeń Aeroboxu.
Tuż przed pierwszym układem fitnessowym na scenie pojawił się Mikołaj, który wierszem zaprosił uczestniczki do wspólnej zabawy.
Impreza  pokazała, że fitness to nie tylko forma ruchu przy muzyce, ale także doskonała zabawa, bez ograniczeń wiekowych. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje siły biorąc udział w Zumbie, Aerobiku, Aeroboxie, TBC i Pilatesie.
Dodatkową atrakcją były pokazy fryzur i makijaży. Uczestniczki miały także możliwość skorzystania z porad dietetycznych, zabiegów kosmetycznych i masażu. Mogły również przeżyć  prawdziwą metamorfozę uwiecznioną przez zawodowego fotografa. Nie zabrakło także mikołajkowych prezentów.
Gratulujemy wszystkim Paniom i Mikołajowi  niesamowitej kondycji, koordynacji i wytrwałości.
Cały maraton przebiegł w atmosferze radości, śmiechu i dobrej zabawy.