"Otwarty Mikołajkowy Maraton Fitness" - FILMY !

W niedzielę 09.12.2012 odbył się "Otwarty Mikołajkowy Maraton Fitness". Organizatorem maratonu był Gminny Ośrodek Sportu wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury we Frysztaku. PATRONAT HONOROWY nad imprezą objął Wójt Gminy Frysztak. W imprezie udział wzięło 54 Panie oraz zaproszeni goście i przedstawiciele sponsorów.  Program maratonu zapewniał cztery godziny prawdziwie fitnessowego szaleństwa i wspanialej zabawy. Elektryzująca mieszanka różnych stylów fitness i tańca, ćwiczeń wzmacniających i rozciągających prezentowane były  przez trzy instruktorki i Mikołaja. Maraton rozpoczął się o godzinie 16:00.
Na wstępie Dyrektor GOSiR Frysztak Pan Marek Armata przywitał wszystkich uczestników, natomiast  oficjalnego otwarcia imprezy dokonał Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik, którego mogliśmy zobaczyć  jeszcze na parkiecie podczas ćwiczeń Aeroboxu.
Tuż przed pierwszym układem fitnessowym na scenie pojawił się Mikołaj, który wierszem zaprosił uczestniczki do wspólnej zabawy.
Impreza  pokazała, że fitness to nie tylko forma ruchu przy muzyce, ale także doskonała zabawa, bez ograniczeń wiekowych. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje siły biorąc udział w Zumbie, Aerobiku, Aeroboxie, TBC i Pilatesie.
Dodatkową atrakcją były pokazy fryzur i makijaży. Uczestniczki miały także możliwość skorzystania z porad dietetycznych, zabiegów kosmetycznych i masażu. Mogły również przeżyć  prawdziwą metamorfozę uwiecznioną przez zawodowego fotografa. Nie zabrakło także mikołajkowych prezentów.
Gratulujemy wszystkim Paniom i Mikołajowi  niesamowitej kondycji, koordynacji i wytrwałości.
Cały maraton przebiegł w atmosferze radości, śmiechu i dobrej zabawy.


Dodaj do Google Plus

31 - ilość komentarzy :

 1. Było po prostu zaje.... :-) Pozdrawiam organizatorów i instruktorki oraz wszystkie uczestniczki. Oczywiście nie świętego mikołaja również :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie bylem, ale po samych ogladnietych filmach wyglada to na bardzo udana impreze gratuluje

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bardzo ciekawy jestem,czy
  Wójt też ćwiczył fitnes!?

  OdpowiedzUsuń
 4. Na filmie widać, że tańczył i to jak.... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla GOSiRu. Widać, że bylo świetnie. Brawa dla Pań. Panie Górą. Super.

  OdpowiedzUsuń
 6. Apropo tańcząco-walczącego Pana Wójta uważam, że dał fajny ptzukład, że można się bawić i przyjechać w niedzielę do Frysztaka. Byłam na maratonie i bardzo doceniam ten gest. I wiem, że nie każdego na tkim stanowisku byłoby stać na taniec i wspólną zabawę. Osobiście dziekuję. Uczestniczka!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Perfekcyjnie przygotowana impreza, super niespodzianki i wiele atrakcji. Wielkie brawo dla Pana Dyrektora GOSiR i Instruktorek. Mikolaj superr.... Fajne było też to, że wszyscy zostali docenieni, sponsorzy, pracownicy, wspołorganizatorzy i uczestnicy. Fajan wspólna zabawa, bawił się dyrektor, wójt i zaproszeni goście. Czego można chcieć więcej. dla nas to był taki damski raj. Było wszystko!!! Mam nadzieję, że jeszcze powalczę na takim maratonie chociaż już drugi dzień nie mogę się ruszać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się, to faktycznie dobry przykład dla "Frysztaczan" życzę więcej udanych takich imprez. I nawet komentarze z kulturą są pisane. A co do Wójta to to podziwiam za odwagę ja pewno bym się nie odważył. Frysztacka krytyka czeka na takie gesty. Ale faktycznie przykład bardzo pozytywny dla młodzieży, która jak widać też to docenia i nie krytykuje. Superrrrrrrr......Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Powiem szczerze miałam być ale brakło mi odwagi i teraz żałuję. Brawa dla Panów rodzynków.

  OdpowiedzUsuń
 10. NO no Panowie fajnie.... szkoda tylko, że tak szybko sił brakło :-)
  A ten Mikołaj to całą zimę chyba sam ciągnie sanie :-)
  SUPER I WIELKIE BRAWO DLA WAS

  A PANIE FAKTYCZNIE GÓRĄ I W FORMIE PO TYM AEROBOXIE MĘŻOWIE CHYBA CIENKO PISZCZELI:-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Biorąc pod uwagę głosy po maratonie, myślę, że następny trzeba będzie zrobić na stadionie bo na sali się nie zmieścimy. Jako uczestniczka dziękuję nie tylko organizatorom ale i sponsorom, niektóre nagrody i ich wartość to pozytywny szok. Zaangażowanie i czynny udział sponsorek to drugi szok. Udział wójta, dyrektora i mikołaja to trzeci. Wszystkie instruktorki super a Pani Ewa to czwarty szok. Naprawdę niech żałują ci co nie mogli przyjść. Dyrektor napisał 54 osoby. Wydaje mi się, że z dziećmi i sponsorami było około 65 osób. Fajnie podobało mi się i choć mnie też wszystko boli to taki fajny ból i zaje.... satysfakcja.

  OdpowiedzUsuń
 12. Biedny musi być być ten dyrektor patrząc na dyrektorową :) Już wiem dla czego chłop ciągle biega :)
  Panowie gratulacje !!! Godnie reprezentowaliście naszą płeć na maratonie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Wreszcie wszyscy wyluzowali i potraktowali spotkanie jak zabawę. Widać wspólną radość. Wydaje mi się, że to jest to o czym dyrektor tyle pisze w artykułach. Sobota udane mikołajki i siatkówka a w niedziele fitness, niedawno udane wycieczki i biegi oraz turnieje. Czy aby w naszej gminie ludzie zaczęli się wreszcie wspólnie bawić. Popieram, wspólne życie gminne bo razem jest przyjemniej. Tego wszystkim życzę. Cieszę się także z kultury komentarzy bo one świadczą o kulturze Frysztaka i jego mieszkańcach.

  OdpowiedzUsuń
 14. na gosirze caly czas cos sie teraz dzieje brawo ten dyrektor powinien byc 20 lat wczesniej przedtem to bylo towarzystwo wzajemnej adoracji

  OdpowiedzUsuń
 15. Pamiętam jak rok temu pojawił się nowy dyrektor i sam mówiłem, że ocenimy go po roku działalnosci. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, wspaniała dzialalność i duzo rozmaitości mimo, że baza tylko częściowo wykonczona. O Frysztaku mówi się teraz bardzo dużo dzięki gosirowi. Trochę w tym siedzę i zastanawiam się skąd dyrektor ma taka wiedzę na temat marketingu i psuchologi i wie gdzie uderzyć aby uzyskać planowany efekt.

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo fajna działalnośc i duży przekrój. Myslę, że wiele osób w mogłoby się dużo nauczyć od Pana Marka. Prosimy jeszcze coś dla młodzieży na koniec roku :-)

  OdpowiedzUsuń
 17. Też się dołączę. Dziękuję za fantastycznie spędzone niedzielne popołudnie, komentarze są super, bo po prostu nie ma się do czego przyczepić. Zumba, zumba, zumba !!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. Drogie Panie na WOŚP ma być Zumba, myślę, że trzeba się zmobilizować i przyjść. Z pewnością będzie fajnie w mroźne popołudnie na rynku. Tym bardziej, że w słusznej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
 19. Było super. Chcę zaznaczyć, że uczestnikami byli zarówno mieszkańcy gminy jak i spoza. Super inicjatywa. Ciężko ale superowo i fajna zabawa do tego. Dołączam sie do gratulacji.

  OdpowiedzUsuń
 20. Wygląda na wypasioną imprezę. Świetna mobilizacja damskiej części tego świata ;-)

  OdpowiedzUsuń
 21. brawo dla pana dyrektora wreszcie znalazla sie osoba na odpowiednim stanowisku zmiana rowniez dyrektora powinna byc takze w Gminnym Osrodku Kultury .

  OdpowiedzUsuń
 22. Ogólnie trzeba przyznać, że udana impreza. Fajne by było gdyby udało się tak zintegrować gminne społeczeństwo we wszystkich dyscyplinach. Ten maraton pokazał, że wszyscy byli równi i wszyscy się bawili. Nikt z nikogo się nie śmiał ani nie czuł się lepszy czy gorszy. Tak jak jest w artykule atmosfera śmiechu i radości.
  To jest to..... Dzieciaki w sobotę też się fajnie bawiły. Proszę pamietać o wycieczkach na wiosnę. Czekamy na obiecaną wycieczkę do "Raju". Mam nadzieję, że się odbędzie.

  OdpowiedzUsuń
 23. Tak się rozpisujecie jakby tu
  występowali Rollingstonsi!

  OdpowiedzUsuń
 24. Rollingstonsi to już historia a tu mamy nasze gminne, frysztackie show. Więc chcemy sie tym nacieszyć. Frysztackie Panie i nasza impreza. To jak mamy się cieszyć, z tego, że Barack O. wydał świetną decyzje w USA czu, że Madonna ma udany koncert. To przecież nasz nie dotyczy. Nasze media, nasza gmina i nasza impreza. Super....

  OdpowiedzUsuń
 25. Tylko szkoda,że na tej naszej imprezie
  nie było młodzieży!
  A szkoda!

  OdpowiedzUsuń
 26. Nie prawda było kilkanaście młodych dziewczyn, przedstawicielek mlodziezy. Trzeba było przyjśc i zobaczyć !!!

  OdpowiedzUsuń
 27. "Tylko szkoda, że nie było młodzieży" pla pla pla pla zawsze znajdzie się taka papla pospolita co z nudów sobie postanowi paplać a nie sprawdzi choćby na zdjęciach czy filmach czy ta młodzież była. Tylko pla pla pla i pla pla pla

  OdpowiedzUsuń
 28. Tak tak,były dziewczyny ale
  już nie pierwszej młodości!!

  OdpowiedzUsuń
 29. Te młodziutkie ładniutkie to
  były dziewczęta z Kobyla!
  Brawa dla nich!!!

  OdpowiedzUsuń
 30. Miejmy nadzieję, że następnym razem przyjdzie więcej przedstawicielek i przedstawicieli mlodziezy. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 31. A co te mlode to sa uwiazane w domu na smyczy? Jak nie chcialy to nie przyszly i proste nie wiem do kogo ty masz pretensje?? Bronil ktos im przyjsc?

  OdpowiedzUsuń