Mistrzowskie szusy samorządowców z Gminy Frysztak

W dniu 8.03.2012r. na stoku Stacji Narciarskiej w Chyrowej odbyły się „Podkarpackie Mistrzostwa Samorządowe w Narciarstwie Alpejskim” o puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego i Przewodniczącej Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Organizatorem imprezy było Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych. Mistrzostwa współorganizowali: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli oraz Ośrodek Narciarski Chyrowa. Głównym celem imprezy była integracja samorządów, rozwój aktywności fizycznej w samorządach, poruszenie istotnych kwestii i problemów związanych z rozwojem dyscyplin sportów zimowych.
Mistrzostwa przebiegały bardzo sprawnie i w iście sportowej atmosferze. Rywalizacja była bardzo zacięta, a różnica w czasach niewielka.
Wśród uczestników znaleźli się także reprezentanci Gminy Frysztak, którzy wywalczyli tytuł mistrzowski w klasyfikacji ogólnej Jednostek Samorządów Terytorialnych Województwa Podkarpackiego.

Naszą gminę reprezentowali:
  • Za-ca Wójta Gminy Frysztak  Pan Adam Filip
  • Sekretarz Gminy Frysztak Pan Tomasz Garncarski
  • Dyrektor GOSiR Frysztak Pan Marek Armata
  • Instruktor Rekreacji GOSiR Frysztak Pani Iwona Garncarska
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie GOSiR Frysztak lub bezpośrednio pod tym linkiem – kliknij tu !
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz