Za niespełna 2 tygodnie wyłączą sygnał analogowy – Czy jesteś na to gotowy ?

19 marca 2013 to data, kiedy w naszym regionie z nadajnika na „Suchej Górze” zniknie analogowy sygnał telewizyjny. Czy jesteś na to gotowy ?

Do odbioru telewizji cyfrowej potrzebny jest telewizor wyposażony w dekoder STB lub sam dekodera telewizji cyfrowej. Dzięki modernizacji mieszkańcy naszego regionu uzyskają dostęp do szerokiego wachlarza kanałów publicznych i komercyjnych: TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Rzeszów, TVN, Polsat, Polsat Sport News, TVP Kultura, TVP Historia, TvPuls oraz EskaTV itp.
Uwaga na oszustów.  FOTO: http://www.hej.mielec.pl
Niestety oszuści nie przebierają w środkach, wymyślają co raz to inne metody i bez skrupułów wykorzystują naszą łatwowierność. Funkcjonariusze odnotowują przypadki oszustw, w których sprawcy próbują wykorzystać trwający proces cyfryzacji telewizji naziemnej. Aby przekonać do zakupu swojej oferty, nieuczciwi sprzedawcy informują, że jeżeli konsument nie kupi oferowanego przez nich dekodera satelitarnej platformy cyfrowej, nie będzie miał dostępu do telewizji. Telewizja satelitarna nie jest tym samym co cyfrowa telewizja naziemna. - źródło podkapracka.policja.gov.pl
Dekoder dobrej klasy można kupić za 120 – 130 złotych. FOTO: http://www.globo.com.pl
Proszę pamiętać o tym że oszuści bardzo zawyżają ceny dekoderów sprzedając je po 400 – 500 złotych + comiesięczny abonament w wysokości 40 – 60 zł. Sprzedawcy RTV w Gminie Frysztak takie dekodery oferują już od 80 – 90 złotych. Dekoder dobrej klasy można kupić za 120 – 130 złotych. Nie dajmy się oszukać !

Pamiętajmy:
  • Cena dobrego dekoder to 120 – 130 złotych
  • Dekoder musi być HD (jeśli będzie SD, to z „Suchej Góry” nie odbiorą Państwo TVP1)
  • W 80% przypadków nie trzeba zmieniać anteny, na której był odbierany sygnał analogowy

Foto: Jaslo4u.pl

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz