GOK otwiera drzwi !

Dziś (18.04.) rozpoczynają się DNI OTWARTYCH DRZWI Z GOKiem FRYSZTAK. To wydarzenie dla wszystkich mieszkańców naszej Gminy, którzy chcą zobaczyć co zmieniło się w GOKu. Nowości, programy, zajęcia, sprzęt audio - video to wszystko przez najbliższe 3 dni będą dla nas prezentować pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku. Pracownicy serdecznie zapraszają – start dziś o godzinie 13.00
Zobacz jak wygląda GOK po modernizacji. FOTO: Frysztak.pl
Czwartek będzie dniem głównie tanecznym. Od 14:45 zapraszamy na salę baletową gdzie do 19:00 wędrować będziemy od tańca towarzyskiego po współczesny. Od godz. 16:00 w pracowni plastycznej dorośli będą mogli samodzielnie spróbować sztuki zdobienia przedmiotów techniką decoupage. Osoby chcące wziąć czynny udział w tych zajęciach prosimy o przyniesienie ze sobą dzbanka lub doniczki oraz serwetki z elementami kwiatowymi, owocowymi itp.
Nowy sprzed grający w GOKU - przyjdź go wypróbować. FOTO:  www.eis.com.pl
Piątek to głównie atrakcje muzyczne. Będzie karaoke, słuchanie muzyki połączone z dyskusją na jej temat, oraz zajęcia z chórem "Sokół". Będzie też można pooglądać i podotykać sprzęt, który służy do nagłaśniania i obsługi technicznej większych i mniejszych imprez.
Pierwszy raz na widok publiczny wystawiony będzie nowy sprzęt audio, będzie oczywiście możliwość posłuchania, a także porównania go z tym, który używany był do tej pory.
Zainteresowani licznymi przyciskami i gałeczkami miksera będą mogli zaspokoić swą ciekawość, popytać i spróbować co do czego służy.
Zajęcia plastyczne i filmy na dużym ekranie to sobotni program. FOTO: GOKFrysztak.pl
W sobotę rodziców wraz z dziećmi zapraszamy do "Wiosennego ogrodu", czyli na wspólne zajęcia plastyczne, a następnie na bajkowe spotkanie na dużym ekranie.

Więcej o dniach otwartych drzwi mogą Państwo przeczytać na stronie GOK Frysztak lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz