Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Orzeł wygrał swoje spotkanie. Strzelec u siebie gra na remis.

Orzeł wygrał swoje spotkanie i umocnił się na pozycji lidera, po 16 kolejkach zawodnicy Orła mają 3 punkty przewagi nad 2 drużyną w tabeli. Strzelec zagrał na remis i jest wiceliderem rozgrywek A klasy dębickiej.

W XIV kolejce o mistrzostwo A klasy sezonu 2012/13, Orzeł Lubla wygrał na wyjeździe z drużyną Ostoji Kołaczyce 1:3 (0:0). Bramki dla zespołu z Lubli zdobyli Czuba, po samobójczym trafieniu, Sławek Majewski, oraz Dawid Czernicki z rzutu karnego. Orzeł Lubla zagrał w składzie: Ciszewski - Janas, Hap, Żurowski, Macek - Bracik (85' Binkowicz), Ziobrowski (46' Koś), Czernicki (80' Hendzel) , Lorenc (76' Szot), S. Majewski (85' Frodyma) - M. Majewski. Dzięki wygranej Orzel Lubla umocnił się na pozycji lidera A klasy Krosno II. Po 16 kolejkach zawodnicy Orła mają 3 punkty przewagi nad 2 drużyną w tabeli.

Strzelec w 16 kolejce podejmował na własnym boisku drużynę LKS Łopuchowa. Po meczu walki spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Bramkę dla frysztackiej drużyny zdobył Norbert Myśliwiec. Strzelec zagrał w składzie: Laska, Płonka, Zięba, Wiśniowski, Zieliński, Wnęk P. Wnęk Sz. (80' Mosoń), Jamróg, Scibior, Urban (70' Pękosz), Myśliwiec. Strzelec po 16 kolejkach z 35 punktami jest wiceliderem A klasy dębickiej.

Więcej informacji na stronach:

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad