4,4 lub 9 złotych zapłacimy za wywóz śmieci.

Przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Frysztak został rozstrzygnięty. Z czterech ofert wybrano najtańszą złożoną przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Strzyżowie.

Na ostatniej sesji 29 kwietnia 2013 roku Rada Gminy Frysztak uchwaliła następujące stawki opłat za gospodarowanie odpadami:

4.40 zł za odpady zbierane selektywnie i 9,00 zł za odpady niesegregowane.

Szczegółowy harmonogram wywozu śmieci z terenu Gminy Frysztak jest opracowywany i będzie udostępniony wszystkim mieszkańcom.

Więcej informacji udziela Urząd Gminy Frysztak pod numerem telefonu 17 27 77 110 lub 17 22 77 022 w godzinach 7.30 - 15.30 od poniedziałku do piątku.
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

5 - ilość komentarzy :

 1. w tej gminie to ludzie na chleb nie maja a nie na smieci jeszcze... szczegolnie rodziny wielodzietne beda miec nastepny problem...

  OdpowiedzUsuń
 2. No popatrz na chleb nie mają, ale już by naprodukować tony śmieci to już mają. Cuda jak w biblii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piotr- mistrz ciętej riposty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. oj piotr wiadomo kim jestes i oby kazdy mial tak dobrze jak ty... dajcie ludziom prace a potem zadajcie kolejnych coraz wyzszych opłat...

  OdpowiedzUsuń
 5. Państwo nie jest od dawania pracy. Epoki się kaska troche pomyliły. Jakoś jak ktoś chce to coś udaje mu się osiągnąć. Reszta siedzi i czeka aż ktoś im da prace. Najlepiej będzie jak każdy będzie wyrzucał śmieci za płot do sąsiada. Prawda? Bo przecież lepiej wywalać kilkaset złotych miesięcznie na fajki, alkohol czy inne używki niż wydać parenaście złotych miesięcznie na wywóz śmieci.

  OdpowiedzUsuń