Zygzaczki dostały kaczki !

10 maja po raz 25 w Krośnie odbył się Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych „KACZUCHA”. W przeglądzie wzięło udział 41 zespołów z Polski południowo – wschodniej. W Kaczuchach od 15 lat biorą udział zespoły taneczne działające przy Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku. Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości biorą udział z niemałymi sukcesami.

W tym roku ZYGZACZEK otrzymał WYRÓŻNIENIE KACZEGO PLĄSU, a ich młodsi koledzy czyli ZYGZACZEK II zostali laureatami ZŁOTEGO KACZEGO PLĄSU. Obdarowani dyplomami, statuetkami, kaczątkami i słodkościami frysztaccy tancerze ze śpiewem na ustach wrócili do domu.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej i oglądnąć galerie zdjęć zapraszamy na stronę GOK Frysztak lub proszę kliknąć w ten link – kliknij tu !

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz