Powstaną trzy nowiutkie place zabaw.

Na terenie naszej gminy a dokładnie w Cieszynie, Frysztaku i Stępinie powstaną nowiutkie ogólnodostępne place zabaw dla najmłodszych mieszkańców Gminy Frysztak.  W Cieszynie plac zabaw powstanie przy Szkole Podstawowej, we Frysztaku przy Przedszkolu Publicznym a w Stępinie przy Zespole Szkół. Nowoczesne place zabaw zapewniają bezpieczeństwo naszym najmłodszym mieszkańcom, dzięki atestom na wszystkie urządzenia zainstalowane w obiektach  tego typu.

Tak mniej więcej będzie wyglądać jedno z urządzeń na nowych placach zabaw
Gmina Frysztak wybrała już firmę (najlepsza oferta w przetargu), która wybuduje miejsca zabaw. Najlepszą ofertę złożyła firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „APIS” J. Oziębło. Zgodnie z projektem umowy oraz wnioskiem o dofinansowanie projektu realizacja zadań musi zakończyć się do 31.08.2013 r. Istnieje prawodopodobieństwo, że place zabaw będą dostępne dla dzieci już na wakacjach.

Plany, projekty placów zabaw
Zmodernizowany plac zabaw na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku, zobacz film.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz