Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wakacje na sportowo, zabawowo i zdrowo. Oferta 2013 GOSiRu i Strzelca.

Za kilkanaście dni rozpoczynają się wakacje. Z tej okazji Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku wraz z Strzelcem Frysztak wyszli naprzeciw młodym mieszkańcom naszej gminy i przygotowali dwie sportowe oferty na wakacyjny czas wolny. Dzięki ofercie młodzi mieszkańcy naszej gminy wakacje mogą spędzić na sportowo, zabawowo i zdrowo.

"Aktywne wakacje z GOSiRem". W tym roku przygotowano 4 turnusy.
Pierwsza oferta to „aktywne wakacje z GOSiRem”. W tym roku GOSiR planuje organizację czterech turnusów. Dwa turnusy dla dzieci w wieku 4-7 lat i dwa turnusy dla dzieci w wieku 8-10 lat. Więcej szczegółów znajdą Państwo pod tym linkiem – kliknij tu !

"Wakacyjna szkoła piłkarska" oferta GOSiRu i Strzelca
Druga oferta to  „wakacyjna szkoła piłkarska” przygotowana wspólnie z klubem sportowym Strzelec. Głównym celem powstania szkoły jest: integracja środowiska piłkarskiego całej Gminy Frysztak, rozwój piłki nożnej oraz podnoszenie umiejętności piłkarskich dzieci i młodzieży, zagospodarowanie czasu wakacyjnego w aktywny i bezpieczny sposób, rozwijanie talentów i zainteresowań. Więcej szczegółów znajdą Państwo pod tym linkiem – kliknij tu !

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad