Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Dni Ziemi Frysztackiej 2013 - "Popołudnie gwiazd" (FILMY)

Drugi dzień obchodów Dni Ziemi Frysztackiej 2013 (6.07) rozpoczął się na Placu Świętego Floriana zabawą dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. O godzinie 15 po czerwonym dywanie paradowały dzieci przebrane za znane osoby. Tak rozpoczęło się "Popołudnie gwiazd" - czyli bal sobowtórów. Jak na bal przystało wszyscy zatańczyli poloneza. Aby każdy mógł poczuć się prawdziwą gwiazdą każde dziecko odcisnęło swoją dłoń na kartce. Powstała galeria "gwiazd". Cały czas towarzyszyła nam muzyka i taniec. Zatańczono makarenę i rock and roll. Wszystkie tańce i zabawy prowadziła Pani Agata Skiba. Dzieci znakomicie się bawiły.


Swój debiut miały "Frysztackie Czirliderki", które ćwiczą układy taneczno - gimnastyczne w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku pod kierunkiem Pani Iwony Garncarskiej - trenera grupy.
Po wspaniałym pokazie czirliderek, było także coś dla łasuchów - dzieci same przygotowały słodką przekąskę, którą zjadały z wielkim apetytem.
Były także wesołe konkursy - przebieranie się w kostiumy na czas oraz picie przez smoczek. Dobry humor dopisywał, radości było co niemiara, wszyscy doskonale się bawili.
Dziękujemy za wspaniałą imprezę dla naszych dzieci!


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad