"Inny wymiar rzeczywistości" - wystawa Pawła Armaty (FILM)

W piątek 5 lipca 2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku w "galerii na balkonie" miała miejsce wystawa rysunku i form drewnianych pracowni "EEO" czyli Pawła Armaty.
Wystawa nosi nazwę "Inny wymiar rzeczywistości" i  rozpoczyna obchody  Dni Ziemi Frysztackiej 2013.

"Każdy skrawek drewna, nawet ten pozornie bezużyteczny zawiera w sobie energię - historię żywego niegdyś drzewa i splecionych z nim losów innych bytów, aż do dnia dzisiejszego...to jest właśnie EEO - Epicentrum Energii Odnawialnej."
Paweł Armata urodził się w 1974 roku, jest pedagogiem, nauczycielem plastyki i zajęć technicznych, pracuje w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym we Frysztaku, mieszka i tworzy w Gogołowie. Jest jednym z artystów uczestniczących w międzynarodowym plenerze rzeźbiarskim "Gogołowskie Drzewoludy".
Jego prace będzie można podziwiać do końca wakacji w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku. Zapraszamy!

Podczas wystawy Paweł przedstawił swojego ucznia Damiana Ruszała, którego praca oraz prace innych uczniów znajdują się na wystawie.
Gratulujemy Pawłowi i życzymy sukcesów i wszystkiego dobrego!Zdjęcia z wystawy w galerii
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz