Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Kolarze znów przejadą przez naszą gminę !

27 lipca rusza 70. Tour de Pologne tym razem kolarze ściganie zaczną we Włoszech gdzie zostanie rozegrane 2 etapy. 30 lipca wyścig przeniesie się do Polski a kolarze zaczną ścigać się na trasie Kraków – Rzeszów. Trasa trzeciego etapu przejeżdża przez Gminę Frysztak.

Około 16.30 wyścig wiedzie do naszej gminy w Lubli, następnie drogą wojewódzką nr 988 przejedzie przez miejscowości: Glinik Dolny – Twierdza - Frysztak, Pułanki – Cieszyna i pojedzie dalej w kierunku Rzeszowa.


W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 988. Pół godziny przed planowanym wjazdem na teren powiatu nastąpi całkowite zamknięcie ruchu drogowego. Ze względu na trasę przejazdu brak jest możliwości zorganizowania objazdów.

Zobacz film prezentujący etapy 70. Tour de Pologne. W 10:10 minucie filmu rozpoczyna się prezentacja etapu Kraków - Rzeszów.Zapraszamy do robienia zdjęć i filmów wszystkich mieszkańców naszej gminy. Stwórzmy wspólną galerie z 70. Tour de Pologne. Zdjęcia oraz filmy lub linki do filmów proszę przesyłać na adres redakcja@frysztak.pl z dopiskiem w której miejscowości było zrobione zdjęcia.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad