Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

HARDBASS Frysztak - Wyjaśniamy co działo się we wtorek

Wtorek godzina 19.00 wielkie zamieszanie we Frysztaku. Ludzie otwierają oczy ze zdziwienia. Co się działo ? To tylko frysztacka grupa młodych pozytywnie zakręconych ludzi uprawiających HARDBASS.

Czym jest Harbbass. Wikipedia wyjaśnia to tak. Hardstyle – podgatunek muzyki hard trance, charakteryzujący się ostrymi samplami z mniejszym tempem (140-155 BPM) niż pierwowzór (ponad 160 BPM), zaliczany do elektronicznej muzyki tanecznej. Charakterystyczny dla tego gatunku jest bas, zwany także hardbassem, który wyjątkowo głęboki i wyrazisty, jest istotną cechą tego gatunku. więcej znajdą Państwo pod tym linkiem - kliknij tu !

Młodzi mieszkańcy swoją pierwszą trasę przebyli z parkingu przy bibliotece, skąd udali się na parking przy przychodni zdrowia, przeszli przez rynek, stadion i nowy sklep samoobsługowy zapewniając innym mieszkańcom zdziwienie, podziw, uśmiech na twarzy a czasami strach. Oryginalność zapewniają niepowtarzalne przebrania, stroje oraz przebywanie zaplanowanej trasy w sposób niekonwencjonalny. Podskokami przez przejście dla pieszych, korzystanie z drogi a nie chodnika, zejście na drogę wojewódzką polaną, nie schodkami, czy wejście na stadion przez ogrodzeni.

Zapewniamy frysztacki HARDBASS jest niegroźny :) Młodzi się tylko dobrze bawią tworząc nową kartę frysztackiej historii.

Jeśli chcą Państwo zobaczyć wyczyny młodych HARDBASSowców zapraszamy na ich oficjalny kanał na facebooku lub bezpośrednio pod tym linkiem – kliknij tu.

Film 1 - link kliknij tu !
Film 2 - link kliknij tu !

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. ŚWIETNIE BYŁO, NIE ROZUMIEM LUDZI KTÓRYM SIĘTO NIE PODOBAŁO! LUDZIE TROCHĘ DYSTANSU DO SIEBIE!!!

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad