Potrącenie pieszego, 4 nietrzeźwych na drodze, oszustwo oraz inne interwencje !

W dniach od 9 do 21 sierpnia w naszej gminie policjanci interweniowali 25 razy. 3 interwencje domowe, 1 wypadek, 4 nietrzeźwych kierowców, 16 innych interwencji oraz jedno oszustwo.

18 sierpnia policjanci pracowali przy wypadku w Gliniku Dolnym gdzie doszło do potrącenia pieszego.

4 nietrzeźwych w ciągu kilkunastu dni. FOTO: http://www.mmbialystok.pl
Przez tych kilkanaście dni na drogach Gminy Frysztak zatrzymano 4 nietrzeźwych kierujących. 16.08 – zatrzymany nietrzeźwy kierujący rowerem w Stępinie. 18.08 - 2 zatrzymanych nietrzeźwych kierujących w Pułankach. 21.08 – zatrzymany nietrzeźwy kierujący rowerem w Gliniku Dolnym.

Mieszkaniec Frysztaka zawiadomił o oszustwie internetowym za pośrednictwem jednego z największych portali aukcyjnych. Oszustwo miało miejsce przy zakupie telefonu.

Inne interwencje: miały miejsce we Frysztaku, Gogołowie, Twierdzy, Glinku Dolnym, Gliniku Górnym

Informacje o zdarzeniach pochodzą z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie. Więcej informacji o zdarzeniach na terenie powiatu strzyżowskiego mogą Państwo znaleźć na stronie Podkarpackiej Policji lub bezpośrednio pod tym linkiem – kliknij tu !
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz