Informacje policyjne od 10 do 20 września

Na terenie Gminy Frysztak od 10 września do 20 wydarzyło się 15 różnych interwencji. W tym czasie na drogach gminnych miały miejsce 3 kolizje drogowe. 12.09. kolizja motorowerzysty we Frysztaku – pisaliśmy o tym w artykule „Młodzi motorowerzyści ranni we Frysztaku” - link kliknij tu! 14.09 - kolizja we Frysztaku, sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, Został zatrzymany w Niewodnej - był nietrzeźwy. Pisaliśmy o tym w artykule „Pijany spowodował kolizję i uciekł”– link kliknij tu! 18.09 – kolizja w Pułankach Opla z Peugeotem.

Oprocz zdarzeń drogowych policjanci pracowali przy kradzieżach, próbach włamania i niszczenia mienia. We Frysztaku ktoś wybite szyby w drzwiach wejściowych do budynku. Usiłowano włamać się do niezamieszkałego domu w Lubli oraz do kiosku w m. Frysztak. Skradziono telefon we Frysztaku. Inne interwencje miały miejsce w Kobylu i Lubli.

Informacje pochodzą z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie. Jeśli chcą Państwo przeczytać więcej o pracy policjantów z naszego powiatu link – kliknij tu !

FOTO: ZW.PL
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz