Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Piknik militarny za nami ! FILM

W niedzielne (22.09) popołudnie przy schronie kolejowym w Stępinie odbywał się Piknik Militarny ze Strzelcami. Imprezę odwiedziło ponad 1000 osób zaciekawionych sprzętem militarnym jak i historia schronu kolejowego w Stępinie.
W czasie imprezy można było oczywiście zwiedzać naziemny schron kolejowy, postrzelać na specjalnie przygotowanej strzelnicy, zobaczyć sprzęt militarny. Do Stępiny przyjechały ciekawe pojazdy militarne oraz zabytkowe samochody i motory.

Cała impreza była okraszona różnego rodzaju pokazami, i występami przybyłych gości. Kolejna wspaniała impreza turystyczno – historyczna.

Prześlij komentarz

4 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Tylo sie dzieje a Frysztak w goku ciągle malowany Boje sie że od lipca wyszli z tym malowaniem nie tylko poza granicę Frysztoka ale i wojewodztwa. Gdzie jest Wojt ! sie mi cosik mi wydaje ze porzadek by trzaby wprowadzić jakisik.!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. A przejdźta sie do GOKu to strach minie. Ba! Tam nawet telefon jest i ten tego, no...emalie czy emejla majo. Wójt jest w UG. A jak chcesz porządek robić to sie elegancko składo: drapaka gratis Ci dom - sie przelecisz po Frysztoku i może po takim jednym chętnym na senatora posprzątosz, bo dzieci straszy za każdym winklem.

  A teraz serio: strona GOKu jest modernizowana. Zmieni się cały layout, silnik, zostanie poprawiona integracja z serwisami tzw. user-generated content i społecznościowymi. Będzie też kilka przydatnych gadżetów.
  Aktualne informacje publikowane są na Facebooku, była tam też informacja dlaczego strona nie jest aktualizowana.
  Na chwilę obecną nie ma możliwości zamieszczania czegokolwiek na stronie. Cała zawartość publikowana przez wszystkie lata działania strony zostanie zarchiwizowana i nadal będzie dostępna.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten silnik do strony to chyba z tupoewa bo juz 3 miesiace wymieniasz, dzisiaj kazdy gimbus zna sie na stronach i wie ze to co piszesz to w teori tylko brzmi dumnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałeś napisać uczeń gimnazjum? Czy ja napisałem, że to jest jakieś przedsięwzięcie na miarę nagrody Nobla? Masz po prostu rzetelnie napisane co zostanie zrobione. Trochę się też pomyliłeś w rachunkach lub celowo napisałeś nieprawdę. Nie znasz szczegółów problemów, z którymi trzeba było się zmierzyć, nie znasz realiów mojej pracy. Nie mając podstawowej wiedzy próbujesz mnie oceniać. To jest fair? Chyba nie.

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad